Czy dziecko może opublikować aplikację w sklepie z aplikacjami? [duplikować]


9

Mam 11 lat i stworzyłem aplikację, którą chcę opublikować w App Store. Czy jest na to jakiś sposób, czy muszę korzystać z konta mojej mamy? (Mam identyfikator Apple z powodu Udostępniania rodziny)
3
Oczywiście twoje konto Stack Exchange jest zarejestrowane pod adresem e-mail twojej mamy i nie użyłeś swojego prawdziwego nazwiska na tej stronie. Dzieje się tak, dlatego moderatorzy strony nie muszą usuwać twoich danych osobowych - a tym samym twojej zdolności do logowania - aby zachować zgodność z przepisami amerykańskimi. Jeśli używasz własnych danych, zobacz komentarze do tego meta postu SO, aby dowiedzieć się, jak zapisać konto.
wizzwizz4

Zmieniłem swoje imię na pseudonim. Czy teraz będzie dobrze, bo bardzo się starałem, aby uzyskać 142 reputację.
NullCoderExists

Odpowiedzi:


10

Wątek dyskusji Apple Czy mogę zostać programistą Apple w wieku poniżej 18 lat? jest dokładnie tym, czego szukasz:

Nie. Dorosły musiałby to dla ciebie zrobić. Aby mieć konto programisty, musisz mieć ukończone 18 lat.

Zawsze możesz założyć korporację, a indywidualne ograniczenie wiekowe nie jest już istotne.


11
CEO w wieku 11 lat. Rodzice byliby dumni.
phyrfox,

Jako kontrapunkt: zrobiłem to w wieku Suryana. To jest całkowicie możliwe. Współpraca rodziców jest miła i wymagana jest pewna minimalna kwota (skądś to pierwsze 100 $) ... ale nikt nie patrzy ci przez ramię. Nie jestem prawnikiem, a jeśli zostaniesz wtrącony do więzienia, to nie moja wina, ale ... na poważnie, Apple nie ma budżetu na egzekwowanie tego limitu wieku i nie ma powodu.
Cofnij

1

Tak i nie.

Ściśle mówiąc, musisz zarejestrować się jako programista i aby to zrobić jako osoba fizyczna, musisz spełniać minimalne wymagania wiekowe. Zazwyczaj jest to 18 lat, choć może być inaczej w różnych krajach.

Ponadto, w zależności od jurysdykcji, mogą istnieć inne wymagania, które musisz spełnić, aby móc zarejestrować się jako programista.

W twoim przypadku możesz mieć rejestr nadrzędny, a następnie użyć jego konta programisty. Podczas przesyłania aplikacji musisz wypełnić kilka pól metadanych, z których jednym jest to, do kogo aplikacja jest chroniona prawem autorskim. Więc nadal możesz wpisać swoje imię i nazwisko w tym polu.

Inną opcją jest założenie firmy (lub czegoś podobnego), w którym to przypadku nie byłoby ograniczenia wiekowego. Jednak w zależności od jurysdykcji może istnieć wymóg wiekowy przy rejestracji firmy.

Dobrym miejscem do rozpoczęcia (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś) jest przejrzenie https://developer.apple.com w celu uzyskania odpowiedzi na pytania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.