Jak wyłączyć alarm aplikacji na dobranoc, jeśli obudzisz się przed nim?


22

Zaktualizowałem swój telefon do IOS10, jedną z funkcji, które lubię najbardziej, jest aplikacja na dobranoc (i nie potrzebuje już aplikacji innej firmy). Podczas gdy funkcje są dość łatwe do zrozumienia, nie wydaje mi się, aby dowiedzieć się ... jak wyłączyć alarm aplikacji na dobranoc, jeśli obudzisz się przed nim?

Np. Obudziłem się przed aplikacją, opuściłem pokój, wróciłem i włączył się alarm. Idealnie chciałem to zatrzymać, zanim się zacznie.

Odpowiedzi:


3

Aby powtórzyć, wykonaj następujące czynności.

  1. Przesuń palcem w górę od dołu ekranu. Spowoduje to wyświetlenie twojego centrum kontroli.
  2. Stuknij licznik czasu.
  3. Stuknij zakładkę czasu spania.
  4. Wyłącz wszystko, przesuwając przełącznik gdzieś u góry, aby wyłączyć.

Uwaga, jestem niedowidzący, więc zależę od tego, co mój czytnik ekranu mówi, że przełączniki mają się przesuwać. Jeśli się mylę, zmień położenie przełączników w interfejsie.


1
Podejrzewam, że zatrzyma to również zapisywanie przez aplikację Clock danych dotyczących snu w aplikacji Health.
Andreas

1
Tak, ale zawsze możesz to dodać ręcznie lub użyć innego narzędzia do śledzenia danych dotyczących snu w systemie iOS.
user57081,

To mi nie działa. Bałam się aplikacją i poświęciłem czas na przebudzenie i czas, kiedy chciałem iść spać. Nie aplikacja zdrowotna ma włączony alarm. Chodzę do szkoły i budzik włącza się podczas zajęć. Jak mogę to na stałe wyłączyć? Dajesz sposób, aby temararnie go wyłączyć. Dzięki.
Dziewczyna, która potrzebuje pomocy

0

Po skonfigurowaniu nie można go wyłączyć; możesz po prostu edytować czas, kiedy chcesz się obudzić i godziny, kiedy chcesz spać. Możesz jednak wyłączyć budzenie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.