Jak wyłączyć sugestie dotyczące pisania w iOS 10?


15

Kilka aplikacji iOS 10 domyślnie włącza sugestie pisania, nawet jeśli były wyłączone przed iOS 10. Jest to szczególnie zauważalne w Wiadomościach, w których sugestie obejmują emoji.

Jak wyłączyć sugestie dotyczące pisania w iOS 10?

Odpowiedzi:


20

Naciśnij i przytrzymaj klawisz języka (ten, który wygląda jak kula ziemska lub twarz Emoji) i wyłącz opcję „Przewidywanie”.


2
fajnie, ale iOS 9 pokaż \ ukryj tekst predykcyjny był znacznie lepszy. Wystarczy przesunąć w górę i w dół.
ChintaN -Maddy- Ramani

1
Przypuszczam, że Nicea jest w oku patrzącego. Ciągle go przypadkowo włączałem i wyłączałem.
samh

Wolę stary sposób. Uwaga: to rozwiązanie nie działa, jeśli tylko jedna klawiatura jest aktywna w ustawieniach systemu (jeśli wyłączyłeś emoji).
jtheletter

4

Jeśli, podobnie jak moja, nie masz opcji zmiany klawiatury w aplikacji wiadomości. Wybierz Ustawienia> Ogólne> Klawiatura> Przewidywanie. Tutaj możesz to wyłączyć.


To takie mylące ustawienie. Naprawdę wierzyłem, że całkowicie wyłączy tekst predykcyjny, ale to był tylko pasek. Dlaczego przynajmniej o tym nie wspomina? Wolę, jak iOS9 przynajmniej pozwalał ci przeciągać pasek w górę iw dół
Matt Fletcher

0

Problem polega na tym, że wydaje się, że wyłącza również autokorekty i przewidywania tekstu w pasku tekstowym - nie chcę mieć nic wspólnego z sugerowanymi słowami, które można stuknąć, ale podoba mi się autokorekta i sugestie, które unoszą się podczas pisania. Jeśli to ma sens.

Aktualizacja: w rzeczywistości wydaje się, że dzieje się to tylko po wyłączeniu tekstu predykcyjnego w aplikacji ustawień. To jest dobre.


2
Jaka jest twoja odpowiedź tutaj? Trudno jest śledzić edycję.
nohillside
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.