iPhone 6s z systemem iOS 10 twierdzi, że watchOS 2.2.1 jest aktualny, gdy próbuję zaktualizować Apple Watch


0

Dzisiaj uruchomiono iOS 10 i watchOS 3, ale kiedy próbuję zaktualizować Apple Watch, otrzymuję „watchOS 2.2.1 Twoje oprogramowanie jest aktualne”.

Oczywiście, że nie. Według Ten artykuł , watchOS 3 jest na pewno. Sparowany iPhone to Amerykanin (aby wykluczyć możliwość jakichkolwiek różnic regionalnych) iPhone 6s z systemem iOS 10.0.1. Próbowałem otworzyć i zamknąć aplikację, ponownie uruchomić iPhone'a, wyczyścić pamięć RAM (przytrzymując przycisk zasilania, aż pojawi się Slide To Power Off, a następnie przytrzymując przycisk home) --- nic. Ten iPhone był w programie Beta Seed, ale właśnie usunąłem ten profil i ponownie uruchomiłem iPhone'a na wszelki wypadek. Nadal nie działa. Ponadto moje połączenie internetowe jest wystarczająco dobre (LTE przy 5 Mb / s), więc nie powinno to uniemożliwiać przynajmniej wyszukiwania aktualizacji. Brakuje mi pomysłów. Czy mogę teraz coś rozwiązać?


Czy zaktualizowałeś nasienie beta do watchOS GM? Jeśli tak, to tak samo jak wydanie.
Alan Shutko

@AlanShutko Byłem w publicznej wersji beta na iOS 10, a nie na beta deweloperów i AFAIK, watchOS 3 nie miał publicznej wersji beta, więc w tej chwili działa po prostu stary watchOS 2.2.1.
RedEagle2000

Po prostu zaczekałbym. Odbicie aktualizacji przez kilka serwerów może potrwać kilka godzin. Nie zaczynam się martwić, dopóki nie minie co najmniej 24 godziny.
Monomeeth

Odpowiedzi:


1

Zapomniałem, że zainstalowałem profil beta na moim zegarku i telefonie. Jak tylko usunąłem profil beta z aplikacji zegarka i ponownie uruchomiłem telefon i zegarek, mogłem zaktualizować do watchOS 3.


„Uruchomiono ponownie telefon i zegarek”. To było to. Zapomniałem zrestartować zegarek po usunięciu profilu beta i zaraz po pojawieniu się aktualizacji. Wielkie dzięki.
RedEagle2000

0

To jest typowe i typowe przy głównych uruchomieniach systemu operacyjnego dla krótkich okien czasu po wydaniu. Apple ma setki do tysięcy serwerów aktualizacji i stopniowo ogłasza ogłoszenie aktualizacji.

Bardzo trudno jest uzyskać opóźnione pobieranie, ponieważ używa procesora i baterii - więc zapobieganie 10 pobraniom, gdy serwery mogą pomieścić tylko 2, sprawia, że ​​każda aktualizacja przebiega sprawniej po uruchomieniu.

Nie zauważyłem, aby powolność zajęła więcej niż 8 do 20 godzin, aby wyrównać - więc jeśli jesteś zablokowany na 2 dni lub dłużej, możesz skontaktować się z pomocą techniczną i / lub spróbować innego połączenia sieciowego.

Jeśli chcesz spróbować ponownie uruchomić zegarek i telefon, być może uruchomi się pełna kontrola.


0

Musiałem usunąć profil beta z mojego zegarka i iPhone'a. Aktualizacja pojawiła się zaraz po tym.


0

Miałem dokładnie ten sam problem! Odkryłem, że usunięcie profilu beta zegarka, a następnie ponowne uruchomienie zegarka i oczyszczenie pamięci telefonu działa! Mam nadzieję, że to pomoże x

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.