iPhone w trybie iPoda w samochodzie Przejście do innej aplikacji audio z przerwami


1

Po podłączeniu telefonu do samochodu i odtworzeniu podcastu lub muzyki z aplikacji, kilka minut później, muzyka przestaje być odtwarzana. Czasami po prostu przestaje grać. Innym razem przełącza się na utwór w Music.app, który wcześniej nie był odtwarzany, ustawiany w kolejce itp.

Oryginalny samochód miał radioodtwarzacz Kenwood z portem USB. Teraz samochód to BMW 328i z systemem magazynowym - podłączonym również przez port błyskawiczny iPhone'a do USB samochodu.

Miałem ten problem już w dwóch samochodach, i to tylko podczas grania przez iPhone 6 za pośrednictwem błyskawicy na USB. Podczas odtwarzania podcastów / muzyki przez Bluetooth, nigdy nie pojawia się jako problem, ale chcę, aby było podłączone, aby ładowało się, a także otrzymałem informacje o utworze i okładkę albumu na ekranie samochodu przez USB.

Jest to problem sporadyczny, ale wydaje się, że zdarza się najczęściej na początku dnia dojeżdżania do pracy lub do domu.

Zazwyczaj słucham podcastów w samochodzie i dzieje się tak zarówno z rodzimą aplikacją Apple Podcasts, jak i Overcast. Miałem to także podczas grania w Pandorę, a nawet aplikację Apple.

Dzieje się to dość długo (w trakcie posiadania dwóch samochodów). Telefon działa obecnie z systemem iOS 9.3.5, ale zdarzył się w ciągu ostatnich 2-3 głównych aktualizacji systemu iOS.

Próbowałem wielu kabli błyskawicznych, a jak już wcześniej wspomniano, stało się to w wielu pojazdach.

Jakieś pomysły, aby przestać pauzować / zatrzymać / przełączyć się na pozornie losową piosenkę bez konieczności uciekania się do Bluetooth?

Odpowiedzi:


1

Moją odruchową reakcją jest stwierdzenie: brzmi to jak możliwy problem z kablem lub portem Lightning w telefonie. To tak, jakby telefon odbierał jakieś polecenie za pomocą kabla. Widziałem podobne przeskakiwanie ze złym przewodem słuchawkowym Apple.

Mając to na uwadze, mam iPhone'a 6s i nowy Nissan NVP 3500, który również łączę się z samochodem przez USB. Jeśli w tej chwili nic nie gram, zacznie grać pierwszą rzecz alfabetycznie w mojej bibliotece. Jeśli już coś gram, lub jeśli dwa były połączone przez Bluetooth przed podłączeniem kabla, będzie to kontynuowane tak, jakby nic się nie stało.

Na dziwacznej nucie czasami stereo i telefon będą się targować przez chwilę, a następnie telefon odtworzy dźwięk przez swój własny głośnik i samochód zrezygnuje z próby uzyskania dostępu do telefonu w trybie iPod Out. W takim przypadku muszę zrestartować telefon, aby ładnie grał z samochodem. Chodzi mi o to, aby uruchomić bety iOS 10.


Nie kable ... próbowałem w wielu samochodach. Port odgromowy jest w porządku. Sprawdziłem i wyczyściłem w lokalnym sklepie Apple. Jestem skłonny myśleć, że to coś z nowoczesną walką z iOS z wszczepianiem trybu iPoda przez samochód. Mam nadzieję, że kolejne aktualizacje systemu iOS naprawią wszystko.
Keefer
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.