Przywracanie ustawień fabrycznych mojego iPada, ale App Store jest nadal zalogowany na inne konto


0

Niedawno zresetowałem ipad do iPada za pomocą kabla USB podłączonego do iMaca przez iTunes. Przeszedłem samouczek instalacji i zalogowałem się przy użyciu jednego z moich identyfikatorów Apple. Następnie poszedłem do sklepu z aplikacjami na iPadzie i szukałem aplikacji do pobrania. Jednak gdy próbowałem go pobrać, wyskakujący identyfikator Apple był moim starym identyfikatorem Apple. Czy ktoś wie, jak zmusić sklep z aplikacjami do poproszenia mnie o zmianę identyfikatora Apple?

Sprawdziłem również w Ustawieniach. Moje icloud, iTunes i App Store są zalogowane do mojego prawidłowego identyfikatora Apple, ale kiedy uruchamiam aplikację, prosi o hasło do mojego starego identyfikatora Apple.

Sprawdziłem również pocztę, kontakty, kalendarze i wszyscy używają mojego nowego identyfikatora Apple. To samo dotyczy wiadomości i FaceTime, zarówno przy użyciu mojego nowego identyfikatora Apple.

Każda pomoc byłaby bardzo mile widziana. Z góry dziękuję.


W aplikacji App Store przewiń w dół i sprawdź, który identyfikator Apple ID jest zalogowany. Jeśli jest niewłaściwy, stuknij identyfikator, aby się wylogować, a następnie zaloguj się ponownie. Co się dzieje?
fsb

Ahh Teraz to widzę. Dzięki za pomoc! Musiałem tylko zmienić te dolne dane logowania.
Mystiqz

Dodam to jako odpowiedź i wtedy możesz je zaakceptować. Pomoże również innym, którzy mają podobny problem.
fsb

Odpowiedzi:


1

W aplikacji App Store przewiń na dół strony głównej i wyloguj się. Następnie dotknij Zaloguj się i zaloguj jako poprawny Apple ID.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Nie mogę uwierzyć, że mają tak wiele obszarów do zalogowania się. To prawie w pewnym sensie przeczy celowi posiadania konta „podobnego”.
Mystiqz
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.