Quicktime zawiesza się za każdym razem, gdy kończę nagrywanie


2

Już od ponad roku mogę dobrze wykonywać screencasty za pomocą QuickTime. Ale nagle, za każdym razem, gdy próbuję przekroczyć 3 lub 4 minuty, zanim skończę, QuickTime po prostu się zawiesza. Mogę to tylko zabić. Przy następnym otwarciu przedstawia mi tylko część nagrania.

Co może to spowodować?

Mam Yosemite 10.10.5 i QuickTime 10.4 (kompilacja 833,7)


Czy to możliwe, że brakuje Ci miejsca na dysku lub pamięci RAM?
fsb

Miejsce na dysku jest OK. Następnym razem będę monitorować pamięć RAM. Działa bardzo niewiele aplikacji, więc nie powinno to stanowić problemu, ale kto wie!
Domi

@fbara Miałeś rację (patrz moja odpowiedź) :(
Domi

Odpowiedzi:


1

@fbara miał rację: to baran, ale nie jest to oczywiste. Zasadniczo to, co nagrywam, wymaga jednocześnie otwarcia całego szeregu programów, które szybko osiągają limity 4 GB pamięci RAM Air. Gdy zużyjesz więcej niż 70-80% pamięci RAM, rzeczy zaczynają się kompresować i zamieniać, i najwyraźniej Quicktime nie może z tym całkiem współpracować.

Rozwiązanie: Uzyskaj więcej pamięci RAM i wyślij listy reklamacyjne do Quicktime, że nie informują Cię, dlaczego Twoje nagrania nie powiodły się.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.