Czy istnieje inny sposób ponownej instalacji systemu OS X w przypadku niepowodzenia odzyskiwania?


2

Mam MacBooka Pro z początku 2011 roku z systemem 10.7.5 i próbowałem zaktualizować oprogramowanie do El Capitan za radą przedstawiciela Apple Care, aby naprawić problemy, które miałem.

W trakcie instalacji system całkowicie zamarł i stał się czarny. Po ponownym uruchomieniu dostałem symbol zakazu, więc przeszedłem do trybu odzyskiwania, aby spróbować ponownie zainstalować oryginalny system operacyjny (Lion).

Narzędzie dyskowe nawet nie rozpoznało dysku twardego, więc przeszedłem do odzyskiwania internetowego. To pokazało i zweryfikowało dysk twardy, ale kiedy próbowałem ponownie zainstalować OS X, blokuje się on około 90%. Sprawdziłem nawet listę statusów, aby zweryfikować i pokazuje błąd podczas pobierania. Coś na temat nie znalezienia potrzebnego pliku na podstawie tego, co mogę powiedzieć.

Czy jest coś, co mogę zrobić, czy jestem tutaj martwy? Brak sklepu Apple Store w promieniu 200 mil, więc zabranie go gdzieś nie jest opcją w najbliższej przyszłości.


W tym momencie to właśnie zrobiłbym ... Przejdź do mojego najbliższego przyjaciela, który ma komputer Mac, pobierz Instalator OS X i utwórz z niego Instalator USB. Użyj go, aby uruchomić komputer Mac i stamtąd zainstalować system operacyjny.
user3439894,

„Coś o nie znalezieniu potrzebnego pliku…” - to bardzo dziwne. Jaka była dokładna wiadomość?
JC
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.