Rozmazany monitor zewnętrzny


2

Kiedy podłączam mojego Macbooka Pro 13 "2015 do zewnętrznego monitora, jakość jest okropna. Wiem, że jest gorzej, niż powinien być, w porównaniu z moim Windowsem.

Jest to powszechny problem, ponieważ widziałem setki ludzi pytających na forach od lat. Ale wszystkie sięgają do jednego rozwiązania: http://www.mathewinkson.com/2013/03/force-rgb-mode-in-mac-os-x-to-fix-the-picture-quality-of-an -zewnętrzny monitor

Ale to nie działa dla mnie ... Problemy, które przeczytałem, są identyczne z moimi. Czy można to naprawić w inny sposób? W tym momencie szczerze rozważam zwrot mojego komputera Mac ...


Jaką marką jest monitor zewnętrzny? Jaką rozdzielczość i częstotliwość odświeżania wybierasz? Jakiej metody połączenia używasz na MBP i monitorze (HDMI, Mini DisplayPort, VGA)?
IconDaemon,

Użyj innego interfejsu, takiego jak DVI lub Display Port niż HDMI, i nie powinieneś mieć tego problemu.
Allan

Mam ten sam problem i próbowałem wyjścia HDMI i VGA. Oba wyświetlały bardzo postrzępione czcionki. Wypróbowałem na trzech różnych monitorach. Kiedy przechodzę do ustawień wyświetlania, wydaje się, że działa w RGB, zgodnie z przeznaczeniem.
levesque
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.