Alias ​​aplikacji nie wyświetla się w starterze


1

Pobrałem tę aplikację (studio do tworzenia kodu z TI) i zainstalowałem ją, a dwie aplikacje pojawiły się w folderze o nazwie „TI (inne)”, jedna aplikacja o nazwie eclipse, a druga „ti_distpack”. Ale jeśli przejdę do / Aplikacje, zobaczę folder TI, który zawiera alias do aplikacji „Code Composer Studio”. To jest aplikacja, której chcę, alias prowadzi do aplikacji w folderze w tym katalogu TI w katalogu / Aplikacje. Skopiowałem alias i wkleiłem alias do / Aplikacje, aby ikona pojawiła się w moim starterze, ale nie ma kości. Próbowałem ręcznie utworzyć symboliczne łącze do prawdziwej aplikacji ln -s /Applications/ti/ccsv6/eclipse/Ccstudio.app /Applications/, tworząc alias, ale nadal nie pojawia się w starterze.

Próbowałem „killall Dock” w terminalu, a także „rm ~ / Library / Application \ Support / Dock / *. Db; killall Dock”, ale żadna nie działała. Próbowałem uruchomić ponownie, ale to nie zadziałało. Próbowałem wkleić alias w folderze aplikacji użytkowników, ale to nie działa. Próbowałem ponownie uruchomić i to nie działa.

Jak sprawić, by alias był wyświetlany w starterze?

Oto zestaw zdjęć, które pokazują mój problem, tytuły pod każdym obrazem opisują to, na co patrzysz.

Odpowiedzi:


2

Możesz przeciągnąć prawdziwą aplikację do ikony Launchpad w stacji dokującej. Dodaje go niezależnie od tego, w którym katalogu się znajduje.


dzięki! Czy jest jakiś sposób na zmianę wyświetlanej nazwy aplikacji w Laucnhpad? Alias ​​ma właściwą nazwę aplikacji „Code Composer Studio”, ale plik .app, do którego prowadzi alias, to po prostu ccsstudio.app, chciałbym, aby wyświetlał się w starterze jako „Code Composer Studio”, a nie „ Ccsstudio ”, co dzieje się, gdy po prostu przeciągam go na starter
user8363
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.