Pusta lista słowników iOS 9.3.2 - 9.3.3. iPad mini


3

W safari, ibookach, notatkach nie ma żadnego słownika do pokazania / pobrania po zdefiniowaniu i zarządzaniu. Po prostu pusta lista wierszy. Zresetuj wszystkie ustawienia i zaktualizuj z 9.3.2 do 9.3.3, nie pomaga. Stało się to po aktualizacji z 8 do 9 iOS.wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
To samo pytanie zostało zadane wczoraj. Czy próbowałeś już skontaktować się z pomocą Apple? apple.stackexchange.com/questions/247948/…
TMHahn

Mam ten sam problem i moja obsługa Apple wygasła.
Ergwun,

Było to spowodowane błędem wskazującym na nieprawidłowy adres URL kanału słowników iOS. Jabłko teraz publikowania słowników w tej paszy więc powinno działać ponownie automatycznie dla użytkowników: discussions.apple.com/message/30518515 (mało rep odpowiedzieć jako odpowiedź.)
Ergwun

Odpowiedzi:


0

Problem został rozwiązany przez aktualizację iOS do 9.3.4, a następnie zmianę regionu lub języka lub obu (zmieniam oba i otrzymuję odniesienia do pobrania wszystkich słowników. Myślę, że zespół wsparcia Apple nas słyszał)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.