Zainstaluj sterowniki BootCamp Windows 10


14

Szukam plików exe dla sterowników BootCamp dla systemu Windows 10. Zainstalowałem system Windows 10 na komputerze Mac 4 miesiące temu przy użyciu asystenta ISO i BootCamp, ale następnie ponownie go zainstalowałem bezpośrednio na partycji, która spowodowała zniknięcie sterowników BootCamp, a teraz niektóre rzeczy (takie jak kliknięcie prawym przyciskiem myszy i przewijanie touchpada dwoma palcami) nie działają. Chcę uzyskać sterowniki bez konieczności ponownej instalacji systemu Windows (na początku Mac udostępnia pliki instalacyjne BootCamp jako plik exe, ale nie mogę ich znaleźć w Internecie).

Odpowiedzi:


23

NOWE ROZWIĄZANIE

Otwórz Asystenta Boot Camp i kliknij „Akcja” na pasku menu.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Kliknij Pobierz oprogramowanie obsługi systemu Windows.

STARE ROZWIĄZANIE

Możesz pobrać sterowniki z Asystenta Boot Camp.

Najpierw usuń zaznaczenie opcji „Utwórz dysk instalacyjny systemu Windows 7 lub nowszego” i „Zainstaluj system Windows 7 lub nowszą wersję”, pozostawiając zaznaczoną opcję „Pobierz najnowsze oprogramowanie obsługi systemu Windows z Apple”. Powinno to wyglądać mniej więcej tak:

Asystent Boot Camp

Upewnij się, że masz podłączony dysk USB i kliknij przycisk Kontynuuj. Powinieneś zobaczyć taki ekran:

Ekran pamięci Boot Camp.

Wybierz dysk i kliknij Kontynuuj. Powinien pobrać go na podłączony dysk USB.

Uruchom ponownie system Windows i zainstaluj oprogramowanie pomocnicze z USB.

Edycja: Znalazłem Brigadier , oprogramowanie, które pobiera i instaluje sterowniki w systemie Windows. Spojrzę na to, kiedy będę miał więcej czasu.


Nie widzę tych opcji w asystencie BootCamp :( imgur.com/a/64YAv (jest to duży gif, więc daj przeglądarce trochę czasu, aby go załadować)
kirill2485

Próbowałem też użyć Brigadier.exe i nie udało się go zainstalować, ale instalacja nie powiodła się, ponieważ pobrana wersja BootCamp została zaprojektowana dla systemu Windows 8.1: i.imgur.com/jWn0VAx.png
kirill2485

@ kirill2485 Co zrobić, jeśli pobierzesz go z systemu Mac OS X? Jaki jest twój model Macbooka? Spróbuję pobrać go dla ciebie.
PoisonNinja

to MacBook Pro Retina z początku 2015 r. 13 cali
kirill2485

1
@ kirill2485 Witam, dodałem nowe rozwiązanie. Czy możesz wypróbować nowe rozwiązanie (początek mojej odpowiedzi)
PoisonNinja

1

Na dzień dzisiejszy Windows 10 1809 (październik) nie będzie działał z bootcamp! - Windows nie znajdzie sterowników - Windows narzeka na wybrany dysk - itd

Użyj Windows 10 1803 (kwiecień), a bootcamp powinien działać tak, jak powinien.


1

Właściwie to działają ... w PowerShell uruchom instalator przełącznika siły. Apple sprawdza w instalatorze każdy model. Instalator kompatybilny z 1809 musi zostać pobrany z komputera Mac zbudowanego po wydaniu 1809. Przykład Mac Mini 8,1. Utwórz instalator programu rozruchowego z tego sprzętu, aby uruchomić go na poprzednich wersjach sprzętu Apple w interfejsie CLI za pomocą polecenia wymuś instalację msi.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.