Jak przeprowadzić twardy / zimny restart iPhone'a lub iPada?


10

Rozumiem, że po naciśnięciu i zwolnieniu przycisku zasilania na górze iPhone'a lub iPada pozostaje on włączony, ale wyłącza ekran.

Natomiast po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku zasilania na ekranie pojawi się kontrolka „przesuń, aby wyłączyć”.

Przesunięcie tego, jak mi powiedziano, powoduje wyłączenie urządzenia, ale dzieje się tak poprzez zawieszenie pamięci RAM na dysku (właściwie pamięci flash). Tak więc, po włączeniu iPhone'a lub iPada, nie jest tak bardzo ponowne uruchamianie systemu operacyjnego ponieważ wznawia go z pamięci flash.

Jak zmusić system operacyjny do pełnego ponownego uruchomienia na tych urządzeniach?

Odpowiedzi:


20

Zobacz Ponowne uruchamianie telefonu iPhone, iPada lub iPoda touch - Wsparcie Apple :

iPhone 8 lub wcześniejszy

Naciśnij i przytrzymaj przycisk Home i Power, aż do ponownego uruchomienia iPhone'a / iPada (zignoruj ​​„Przesuń, aby wyłączyć”), możesz zwolnić oba przyciski, gdy zobaczysz logo Apple.

iPhone X

Naciśnij i przytrzymaj przycisk zwiększania głośności [lub zmniejszania] i przycisku zasilania, aż iPhone uruchomi się ponownie (zignoruj ​​„Przesuń, aby wyłączyć”), możesz zwolnić oba przyciski, gdy zobaczysz logo Apple.

Zobacz Jeśli Twój iPhone, iPad lub iPod touch nie chce się włączyć lub jest zawieszony - Wsparcie Apple :

Jeśli ekran jest czarny lub zamrożony

Jeśli ekran jest czarny lub zamrożony, może być konieczne wymuszenie ponownego uruchomienia urządzenia. Wymuszone ponowne uruchomienie nie spowoduje usunięcia zawartości urządzenia. Możesz wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, nawet jeśli ekran jest czarny lub przyciski nie reagują. Wykonaj następujące kroki:

  • Na telefonie iPhone X, iPhone 8 lub iPhone 8 Plus: naciśnij i szybko zwolnij przycisk zwiększania głośności. Naciśnij i szybko zwolnij przycisk zmniejszania głośności. Następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk boczny, aż zobaczysz logo Apple.

  • W telefonie iPhone 7 lub iPhone 7 Plus: Naciśnij i przytrzymaj przyciski boczne i przycisk zmniejszania głośności przez co najmniej 10 sekund, aż zobaczysz logo Apple.

  • Na telefonie iPhone 6s i wcześniejszym, iPadzie lub iPodzie touch: Naciśnij i przytrzymaj przyciski Home i Top (lub Side) przez co najmniej 10 sekund, aż zobaczysz logo Apple.


2
Jeśli to się nie powiedzie, uruchom iTunes, podłącz kabel zasilający, przytrzymaj przycisk zasilania i home przez 10 sekund. Zwolnij przycisk zasilania, ale KONTYNUUJ, aby przytrzymać przycisk home, a będziesz mógł przywrócić.
Michael Pryor,

1
Wygląda na to, że nie chciał przywrócić swojego iDevice.
Studer

2

Mocno wyłącz, przytrzymaj przycisk zasilania i przycisk home, aż pojawi się suwak zamykania, a następnie trzymaj przyciski. Po chwili ekran całkowicie zmieni kolor na czarny. Teraz naciśnij przycisk zasilania, aby uruchomić maszynę.


-2

Aby uruchomić system iPhone'a lub iPada na zimno, przytrzymaj jednocześnie przycisk zasilania i przycisk home, aż iPhone lub iPad się wyłączy (zignoruj ​​przeciągnięcie, aby je wyłączyć, jeśli się pojawi).


-2

Prawidłowa odpowiedź to: - Przytrzymaj jednocześnie przycisk „Zmniejszenie głośności” i „Zasilanie”

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.