Przywracanie preferencji po przejściu z El Capitan do Yosemite


0

Musiałem wrócić z wersji 10.11.5 do 10.10.5, ponieważ niektóre urządzenia nie działają w najnowszym systemie operacyjnym. Jakiś czas temu przygotowałem pamięć flash USB i aby mogła działać, musiałem usunąć partycję, na której znajdował się system operacyjny. Regularnie robiłem kopie zapasowe Time Machine i przed skasowaniem dysku twardego skopiowałem foldery Użytkownicy, Biblioteka i Aplikacje na zewnętrzny dysk twardy. Teraz mam zainstalowaną czystą kopię 10.10.5 i przesyłanie niektórych plików nie zadziałałoby z powodu różnych systemów operacyjnych. Moje pytanie brzmi, czy istnieje sposób, aby zachować moje „stare” preferencje systemowe (przynajmniej) bez konieczności ręcznego konfigurowania wszystkiego.

Odpowiedzi:


1

System OS X przechowuje preferencje aplikacji w kilku lokalizacjach

Przywróć pliki i foldery z tych lokalizacji w kopii zapasowej: / Użytkownicy / nazwa użytkownika / Biblioteka / Preferencje / Użytkownicy / nazwa użytkownika / Biblioteka / Obsługa aplikacji / Użytkownicy / nazwa użytkownika / Biblioteka / Kontenery

Do odpowiednich lokalizacji nowego konta użytkownika. Nie ma jednak gwarancji, że pliki plist z nowszej wersji systemu OS X będą działać w starszej wersji. Spróbuj.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.