Jak wyłączyć powiadomienia o określonym wydarzeniu w kalendarzu?


0

Mam powtarzające się wydarzenie w kalendarzu pracy, które ma miejsce każdego dnia. Chciałbym nadal otrzymywać powiadomienia o pozostałych wydarzeniach, ale wyłącz powiadomienia tylko dla tego powtarzającego się wydarzenia.

ja znaleźć instrukcje na temat wyłączania powiadomień w kalendarzu dla wielu różnych sytuacji, ale nie tej konkretnej. Czy jest jakiś sposób na wyłączenie powiadomień o pojedynczym wydarzeniu cyklicznym?

Odpowiedzi:


1

Są dwa miejsca, w których musisz to wyłączyć.

  1. Jak wyjaśnił @howdytom, ustaw alarm do Żaden podczas edycji wydarzenia. Kalendarz poprosi o zapisanie tej zmiany dla wszystkich przyszłych wydarzeń.

Event Alerts

  1. Kalendarz tworzy automatyczne powiadomienia o wydarzeniach. Aby je zmienić, przejdź do Kalendarz Preferencje Alerty i wyłącz automatyczne powiadomienia, ustawiając je na Żaden . Gdy to zrobisz, wpłynie to na automatyczne alerty dla WSZYSTKICH zdarzeń i będziesz musiał ustawić je na podstawie zdarzenia po zdarzeniu.

Automatic Alerts


0

Tak, to możliwe. Po prostu wyłącz pole wyboru powiadomienia o powtarzającym się spotkaniu, które chcesz zastąpić. Po naciśnięciu przycisku Zapisz poprosi o zastosowanie zmian do wszystkich nadchodzących lub tylko jednego wystąpienia.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.