Czy ceny edukacji Apple są tylko dla studentów, a nie studentów HS?


9

Nie jestem na uniwersytecie, ale jestem w szkole średniej.

Czy to wystarczy, aby kwalifikować się do rabatów edukacyjnych oferowanych przez Apple?

Odpowiedzi:


5

Pracownicy wszystkich klas , od przedszkola po doktorantów, mogą teraz korzystać ze zniżek edukacyjnych bezpośrednio od Apple.

Dodatkowo rodzice, pracownicy i uczniowie na poziomie kolegium kwalifikują się do zniżki EDU.

Ceny Apple Education

Dostępne dla obecnych i nowo przyjętych studentów i ich rodziców, a także wykładowców, pracowników i nauczycieli szkół domowych wszystkich klas. 4


W przeszłości zniżka była powszechnie dostępna dla K-12 i możesz zobaczyć wyniki poniżej, aby odzwierciedlić tę zniżkę z przeszłości.

W Apple Store for Eduction możesz znaleźć swoją instytucję edukacyjną, aby móc robić zakupy ze zniżką. Używając „New York, NY” jako miasta i stanu oraz wybierając K-12, widzimy, że istniała obszerna lista szkół:

Apple Edu Store


3
Jestem prawie pewien, że „na wszystkich poziomach” dotyczy tylko części „nauczycieli, nauczycieli szkół domowych, administratorów i pracowników” w polityce cenowej edukacji. Uczniowie szkół średnich nie są uprawnieni, chyba że zostali przyjęci na studia.
dan

@dan. Błędny. Kupiliśmy Macbooka dla naszego pierwszego studenta HS za pomocą tego programu.
Allan,

Muszę się zgodzić z Danem. To, że udało ci się kupić coś za pomocą schematu cenowego edu, nie oznacza, że powinieneś móc to kupić za pomocą tego schematu cenowego. Jedynymi studentami wymienionymi w tekście na stronie Apple są „studenci” i „rodzice kupujący dla studenta”. Pozostali kwalifikujący się do specjalnych cen to „nauczyciele, nauczyciele pracujący w domu, administratorzy i pracownicy wszystkich klas”.
Roddy of the Frozen Peas

A jeśli przeczytasz sekcję „Kwalifikowalność” tej samej strony, do której linkujesz (kliknij „zobacz warunki”), wyraźnie powiedziano, że tylko studenci szkół wyższych w USA - lub osoby przyjęte do tych instytucji - są zakwalifikowany do specjalnej ceny. W przeciwnym razie ogranicza się to do personelu.
Roddy of the Frozen Peas

1
@Allan - legalny „mały druk” na stronie warunków niestety nie zgadza się z osobą, z którą rozmawiałeś przez telefon. A jeśli chodzi o legale, szczególnie gdy ta sama strona OWH wymienia rekordy i mówi o audytach, wolę się mylić ze strony zapisanych warunków prawnych, a nie z sytuacją, o której mówiła, mówiła przez telefon. Również możliwość wymeldowania się oznacza po prostu, że zakładają oni, że jesteś pracownikiem szkoły K-12, którą można w pełni kupić zgodnie z warunkami.
Roddy of the Frozen Peas

7

W przeszłości Apple bardzo niefrasobliwie udzielało zniżek edukacyjnych. Zaczęło się to zmieniać w 2016 r., A od jesieni 2017 r. Odbywa się formalny proces weryfikacji, który jest zlecany programowi weryfikacji, który sprawdza zakupy sprzętu, a także rabaty na usługi takie jak iTunes Apple Music dla studentów.

Podsumowanie cen edukacji dla TL, DR to:

Ceny Apple Education

Dostępne dla obecnych i nowo przyjętych studentów i ich rodziców, a także wykładowców, pracowników i nauczycieli szkół domowych wszystkich klas.

Chyba że zostałeś przyjęty na studia, to nie powinno wystarczyć.

Warunki strona stwierdza, że następujące osoby są uprawnione

Nie ma już wzmianki o uczniach na poziomie K12 - tylko pracownicy na wszystkich poziomach edukacji.


1

Pracowałem w sklepie Apple w CT przez prawie trzy lata i chociaż możesz łatwo korzystać z Apple Store dla Edukacji bez weryfikacji bez względu na to, kim jesteś, nie korzystasz ze zniżki w uczciwy sposób. Jeśli pójdziesz do sklepu, chyba że specjalista wyświadczy ci przysługę, prawdopodobnie w zamian za udzielenie mu dobrej opinii na temat ankiety dostarczonej z potwierdzeniem odbioru, co neguje cały cel przekazywanych informacji zwrotnych i zamiar Badanie. Apple wierzy w pozytywne zamiary; nie weryfikują na stronie internetowej. Zawsze nas to denerwowało na poziomie detalicznym, ponieważ wielokrotnie mówiono nam i przypominano, że jest TYLKO DLA STUDENTÓW WYŻSZYCH (i nauczycieli / pracowników KAŻDEJ GRADE szkoły, szkoły domowej lub zarządu szkoły. Tak więc podczas letniej promocji, w której Apple oferuje Wireless Beats na szczyt zniżki, masz wybór. Możesz zamówić online, bez względu na to, czy jesteś stacją benzynową, czy hodowcą Springer Spaniel, i po prostu kłamiesz, lub możesz zrobić właściwą rzecz i wziąć zniżkę tylko, jeśli kwalifikujesz się do niej zgodnie z wytycznymi Apple.

Jeśli chodzi o dowód w sklepie, możesz przynieść list akceptacyjny, jeśli jesteś w liceum i został zaakceptowany na uniwersytecie, dzięki czemu możesz kupić nowy komputer na studia, lub możesz przynieść odznakę lub pokazać, że masz szkolny e-mail . Jednak NAPRAWDĘ musisz przynieść prawo jazdy lub zezwolenie szkoleniowe. To dziwna część. Powiedziano nam, że tak jest na wypadek, gdybyśmy zostali poddani audytowi. Najwyraźniej ma to być amerykański program dla amerykańskich studentów i amerykańskich uniwersytetów, więc musisz być w stanie udowodnić, że tu mieszkasz.


0

Krok po kroku pewna metoda ognia, aby dowiedzieć się -

  1. Odbierz telefon.
  2. Wybierz 1800 MYAPPLE (1-800-692-7753)
  3. Poproś o rozmowę z przedstawicielem obsługi klienta znającym program.
  4. „Cześć, nazywam się Zac i obecnie jestem studentem X High School w stanie Y. Czy kwalifikuję się na zniżkę dla studentów?”
  5. ???
  6. Zysk

Jeśli zastosujesz się do mojej metody i nie możesz się z tym pogodzić, napisz swoje imię w szkole średniej, a ja zadzwonię do nich, aby się o tym dowiedzieć i zgłosić.


Nie, dziękuję, posortowałem - ale i tak dziękuję
Zac

0

Każdy w USA może uzyskać ceny edukacyjne Apple. Ktoś. Wybierz szkołę podczas realizacji transakcji. Nie ma procesu weryfikacji.


0

Tak, możesz. Jeśli jesteś licealistą, o ile zarejestrujesz się i uzyskasz konto UNiDAYS, otrzymasz ofertę zakupu Macbooka z bitami.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.