Powiadomienie na Facebooku pokazuje pustą wiadomość


14

Ponieważ zaktualizowałem system do wersji 10.11.5, powiadomienie na Facebooku nie wyświetla tekstu wiadomości. wprowadź opis zdjęcia tutaj

Czy to błąd w aktualizacji oprogramowania OSX?


1
Co próbowałeś zrobić, aby to naprawić? Czy wyłączyłeś Facebooka w Preferencjach systemowych> Powiadomienia, a następnie włączyłeś go ponownie?
IconDaemon

Mam ten sam problem. Przełączanie powiadomień z Facebooka na „Brak” iz powrotem na „Banery” nie przyniosło żadnego efektu.
dgw

1
Nie jest to problem z aktualizacją systemu operacyjnego, ponieważ zdarza się to również w wersji 10.9.5. To musi być problem ze strony Facebooka.
pentavalentcarbon

Dla mnie to samo. Nie znaleziono jeszcze poprawki.
cadavre

3
Jest to prawdopodobnie świadoma decyzja ze strony Facebooka, ponieważ chcą, abyś używał Messengera. Jeśli korzystasz z messenger.com i włączysz Powiadomienia na pulpicie (a Twoja przeglądarka to obsługuje, przynajmniej Chrome i Firefox), część wiadomości pojawi się w powiadomieniu. Chociaż nie tak dużo wiadomości, ponieważ istnieje dodatkowy wiersz „przez www.messenger.com”, który zajmuje teraz trochę miejsca.
pentavalentcarbon

Odpowiedzi:


2

Ta zmiana nie jest wynikiem konkretnej wersji systemu OS X. Zmiana jest po stronie serwera przez Facebook, ponieważ kontrolują one dane, które mają zostać wysłane na komputer Mac, a powodem, dla którego tekst nie jest wyświetlany, jest to, że tekst nie jest już wysyłany.

Możesz skontaktować się z pomocą techniczną Facebooka, aby dowiedzieć się, czy zdają sobie sprawę z tej zmiany - być może jest to niezamierzone lub możesz tak skonfigurować aplikację internetową, aby wysłać dodatkowe dane do przeglądarki.


Prawdopodobnie zmusza to ludzi do korzystania z dedykowanej witryny Messenger.
pentavalentcarbon

1
@ pentavalentcarbon To wydaje się być zgodne z inwestowaniem przez Facebooka pieniędzy w nowy portal z wiadomościami, a także łamaniem dostępu do stron internetowych, w których ludzie mają blokery reklam, a Facebook blokuje blokery, a następnie blokery dostosowują się itp.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.