Czy możesz, a jeśli tak, to w jaki sposób, ustawić częstotliwość powtarzania przycisków myszy?


2

Mam zewnętrzną mysz z programowalnymi przyciskami. Chciałbym ustawić niektóre z tych przycisków, aby powtórzyć, jeśli przytrzymam jeden z nich - podobnie jak powtarzają się klawisze klawiatury, ale nie widzę, gdzie to zrobić.


3
Ciekawe pytanie, ale instynktownie powiedziałem, że nie da się tego zrobić [łatwo], ponieważ wtedy, w jaki sposób odróżniłbyś przytrzymanie przycisku, aby przeciągnąć coś od powtórzenia kliknięcia?
Tetsujin

Najlepiej, abyś go skonfigurował. Dla mnie zostawiłbym kliknięcie prawym i lewym przyciskiem myszy, a moje inne przyciski powtórzyły się.
ezrock

Ja też tego szukam. Używam IntelliMouse Explorer 3.0 z SteerMouse z przyciskami do tyłu i do przodu zmapowanymi do cmd+[ i powtarza się zbyt szybko.
vaughan

Istnieje kilka aplikacji automatycznego klikania wymieniony tutaj może to pomóc, chociaż wydaje się, że uruchamiają się głównie na skrótach klawiaturowych, a nie tylko przytrzymują przycisk myszy. Uwaga: nigdy nie użyłem ani nie zainstalowałem żadnego z nich.
calum_b

Odpowiedzi:


1

Możesz to zrobić za pomocą produktu o nazwie ControllerMate . Mają funkcję o nazwie Auto-Repeater Blok konstrukcyjny

Blok konstrukcyjny Auto-Repeater pozwala automatycznie   powtarzaj wydarzenia ze stałą stawką.

Blok konstrukcyjny Auto-Repeater ma jedno wejście ON / OFF i jedno ON / OFF   wydajność. Gdy wejście jest włączone, wyjście włącza się i wyłącza przy a   wcześniej ustalona stawka.

Aby skonfigurować blok konstrukcyjny Auto-Repeater, wprowadź szybkość, przy której   powinien włączyć i wyłączyć wyjście. Stawka może być podana jako   liczba powtórzeń na sekundę lub sekund na powtórzenie.

(Podają przykład na stronie powyżej)

enter image description here
enter image description here

Zasadniczo, jeśli blok konstrukcyjny wykryje stan wejścia (przytrzymując przycisk), automatycznie powtórzy to, co powiesz, aby powtórzyć z ustaloną szybkością.

Będziesz musiał ominąć programowanie myszy i użyć tego do zaprogramowania. Zrobiłem to za pomocą myszy Logitech MX Professional i drugiej klawiatury (Logitech), której przypisałem klucze do złożonych makr.

Kontroler Mate ma nieograniczony okres próbny, który jest ograniczony do 10 „bloków konstrukcyjnych”, co oznacza, że ​​możesz mieć pojedynczy przepływ roboczy składający się z 10 bloków lub 5 przepływów po 2 bloki lub dowolną kombinację, o ile ma nie więcej niż 10 bloków. , to bardzo rozsądne rozwiązanie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.