Błąd Xcode Osiągnięto maksymalną liczbę aplikacji dla bezpłatnych profili programistycznych


25

Mam poniżej 18 lat, więc nie mogę wziąć udziału w programie Apple Developer. Jestem zmuszony po prostu korzystać z mojego bezpłatnego konta programisty i działam od ubiegłego roku. Dzisiaj z jakiegoś powodu pojawia się ten błąd:

The maximum number of apps for free development profiles has been reached.

Miałem podobny błąd do tego wcześniej, kiedy tworzyłem nowe aplikacje na lewo i prawo, i powiedziałem, że mam za dużo profili na tydzień, więc czekałem i kontynuowałem rozwój. Z drugiej strony ten błąd nie daje mi żadnych działań w celu rozwiązania problemu i nie jestem w stanie sam rozwiązać.

Czy istnieje sposób na usunięcie niektórych profilów programistów, które zarejestrowałem? Czy muszę tylko poczekać kilka dni? Nie wiem, co zrobić, ponieważ komunikat o błędzie nie zawiera zalecanego działania. Dzięki!


Czy próbowałeś cofnąć datę swojego Maca o kilka dni? Nie wiem, ale może to oszukać Xcode i pozwolić ci kontynuować pracę. W przeciwnym razie nie sądzę, że można obejść to za darmo. Jeśli chcesz kontynuować rozwój, bez ograniczeń, będziesz musiał zapłacić 99 USD.
fsb

Odpowiedzi:


43

W moim przypadku ten przewodnik zadziałał; to znaczy, w Xcode przejdź do, Window → Devicesa następnie Installed Appsusuń niektóre aplikacje, a następnie będę mógł ponownie uruchomić własne aplikacje na urządzeniu.

Wcześniej ponownie uruchomiłem telefon, ale zakładam, że nie było to konieczne.


6
Pracował dla mnie !! (Y) Nie ma potrzeby ponownego uruchamiania
Pratik Jamariya

3

Udało mi się usunąć wszystkie niepotrzebne profile udostępniania z samego urządzenia.

  1. W menu Xcode przejdź do Okno → Urządzenia.

  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy urządzenie, które powoduje problem.

  3. Wybierz opcję Pokaż profile udostępniania i usuń niektóre profile, aby zrobić miejsce na nowe.


2

Więc wróciłem do Xcode 7 i stworzyłem nową aplikację, próbowałem zainstalować ją na moim urządzeniu i okazało się, że dał mi błąd, że mogę tworzyć tylko 10 aplikacji tygodniowo. Xcode 8 po prostu nie może jeszcze dać ci tego komunikatu o błędzie. Zasadniczo muszę tylko czekać na koniec tygodnia.


proszę podać to jako komentarz, a nie odpowiedź.
NullCoderExists
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.