Zmień komputer, z którego korzysta Apple TV, aby połączyć się z iTunes


3

Mam najnowszą wersję Apple TV. Oprogramowanie układowe jest aktualne.

Ustawiłem to w mieszkaniu, które dzieliłem z moją dziewczyną do około tygodnia temu, kiedy przeprowadziłem się do szkoły. Po moim odejściu znalazła się nie tylko bez towarzystwa, ale także nie mogła uzyskać dostępu do Netflix lub sklepu iTunes.

Zgaduję, że dzieje się tak, ponieważ skonfigurowałem Apple TV za pomocą mojego komputera Mac, który nie jest już w mieszkaniu z Apple TV. Zakładając, że tak jest, zastanawiam się: czy zresetowanie Apple TV i przejście przez proces instalacji to najlepszy sposób, by „skojarzyć” swój komputer Mac z Apple TV? A może jest to prosty sposób, który nie zniszczy wszystkich konfiguracji, które stworzyliśmy?

Odpowiedzi:


3

Na Apple TV:

  1. Przejdź do Ustawienia> Komputery
  2. Wyłącz udostępnianie domowe
  3. Włącz Home Sharing (zapyta, czy chcesz użyć swojego Apple ID lub połączyć się przy użyciu innego)
  4. Wybierz opcję połączenia za pomocą innego konta
  5. Niech wprowadzi swój identyfikator Apple ID i hasło

Oczywiście, aby to zadziałało, będzie musiała włączyć Home Sharing w iTunes na swoim komputerze Mac. Aby uzyskać wskazówki, zobacz przewodnik Apple dotyczący konfiguracji Home Sharing .

Jeśli chodzi o Netflix, powinieneś być w stanie wylogować się i zalogować przy użyciu innego konta.


0

Sprawdź, czy połączenie sieciowe działa poprawnie. Zgadzam się z odpowiedzią Q. Sheets na temat resetowania Home Sharing, ale powinno to wpłynąć tylko na elementy związane z iTunes / Store. Jeśli Netflix nie działa, najprawdopodobniej jest to problem z siecią, ponieważ nadal powinna móc korzystać z Twojego logowania do Netflix.

Wypróbuj YouTube lub inną aplikację internetową, aby upewnić się, że sieć działa.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.