iMessage to Mac po wylogowaniu


1

Szybkie proste pytanie - jeśli iPhone iMessages zostanie zsynchronizowany z komputerem Mac, to w jakiś sposób wylogujesz się z wiadomości na komputerze Mac, czy iMessages wysłane przez telefon podczas wylogowania na komputerze Mac pojawią się na komputerze Mac po ponownym zalogowaniu się do wiadomości na twoim Macu? Czy te wiadomości są wysyłane, gdy użytkownik nie był zalogowany tylko na iPhonie, a wiadomości na komputerze Mac będą luki w okresie wylogowania?

Odpowiedzi:


1

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​synchronizacja iMessage nie jest niezawodna, ale działa przez większość czasu. W rezultacie trudno jest znaleźć ostateczną odpowiedź. Zamierzone zachowanie jest zgodne z opisem i nie powinno być przerwy w historii wiadomości na komputerze Mac.

Jednak dla mnie przez cały czas nie synchronizuje 100% wiadomości. Synchronizuje się przez większość czasu. Inną rzeczą, która może się zdarzyć, jest opóźnienie czasowe. Na przykład uruchomiłem komputer Mac po dłuższym czasie od jego wyłączenia i nie pojawiły się żadne wiadomości. Następnego dnia, gdy go uruchomiłem, wszystko weszło.

Jeśli większość Twoich wiadomości nie synchronizuje się, sugeruję wyłączenie iMessage na iMacu i iPhonie, a następnie ponowne włączenie obu miejsc.


Mam to, dzieki. Bardzo pomocne, wypróbuję metodę wyłączania. Jedno dodatkowe pytanie związane z tym samym problemem - co dzieje się z wszelkimi usuniętymi wiadomościami, które zostały usunięte z telefonu po wylogowaniu z komputera? Na przykład nadal działam wbrew limitowi miejsca. Więc idę i usuwam duże długie łańcuchy tekstowe, aby zwolnić miejsce. Co jednak stanie się z tekstami, które usunąłem, które zostały wysłane, gdy Mac nie był zalogowany? Nie jest to duży problem, ale może stracić kilka kontaktów / numerów telefonów. Zastanawiam się, czy uważasz, że synchronizują się one wraz ze wszystkim innym, gdy

Usunięte wiadomości nie wpływają na inne urządzenia, od iOS 9 i OS X 10.11. Kluczem jest to, że iMessages tak naprawdę nie „synchronizują”. Ustawiają się w kolejce, podobnie jak dni e-mail POP, i są odbierane w wielu lokalizacjach. Jeśli usuniesz wątek z iPhone'a, pozostaną one na komputerze Mac i odwrotnie. Możesz również potwierdzić na swoich urządzeniach, usuwając nieistotny wątek lub wiadomość.
bassplayer7
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.