Wiele kart kredytowych z Apple ID


3

Czy można używać wielu kart kredytowych z identyfikatorem Apple ID i przełączać się między nimi?

Jest to powszechna opcja w przypadku większości sprzedawców internetowych, więc nie rozumiem, dlaczego Apple też tego nie ma. Dla mnie problem polega na tym, że mam prywatną kartę kredytową, której używam do kupowania aplikacji, muzyki itp. Oraz firmową kartę kredytową do płacenia za rzeczy takie jak iCloud Storage. Nie chcę ręcznie aktualizować informacji o mojej karcie kredytowej za każdym razem, gdy muszę dokonać zakupu przy użyciu karty firmowej.

Odpowiedzi:


1

Nie możesz zmienić karty za pomocą swojego Apple ID. Jedyną opcją jest utworzenie nowego konta z inną kartą.

Tylko przy użyciu Apple Pay możesz zamieniać karty podczas dokonywania fizycznych zakupów.


Naprawdę nie chcę używać wielu identyfikatorów. Czy to w ogóle zadziała? Jeśli kupię iCloud Storage z jednym kontem, czy mogę go używać z innym kontem? Może przez Family Sharing, ale tak naprawdę nie chcę się tym przejmować.
pajevic

Nie możesz używać swojej przestrzeni dyskowej iCloud z inną, chyba że użyjesz / kupisz Udostępnianie rodziny. A może kupisz kartę podarunkową i utworzysz dla niej specjalne konto podarunkowe?
rwzdoorn

Utworzenie konta z kartą podarunkową nie rozwiązałoby mojego problemu, ponieważ chcę uniknąć posiadania wielu kont.
pajevic
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.