Jak zapobiec synchronizowaniu przez iTunes notatek głosowych z mojego iPhone'a?


9

Mam iPhone'a 4 (z systemem iOS 4.3.5) i iTunes (wersja 10.4.1) na komputerze Mac z systemem OS X (10.6.8).

Po podłączeniu do iTunes mam zaznaczoną opcję Muzyka -> Synchronizuj muzykę -> Dołącz notatki głosowe, ale wydaje się, że nie ma to żadnego efektu. Za każdym razem, gdy synchronizuję telefon, wszystkie nowe notatki głosowe są ściągane do iTunes i upuszczane w mojej bibliotece.

Pytanie brzmi: w jaki sposób mogę zapobiec pobieraniu notatek głosowych przez iTunes i pozostawieniu ich na iPhonie?


Nadal problem z iOS 8.
duozmo

Nadal mam ten problem. Jakieś aktualizacje?
Vivek Subramanian

1
@VivekSubramanian - Przestałem próbować to uruchomić i po prostu przełączyłem się na używanie innych aplikacji do notatek głosowych. Moim ulubionym jest „Just Press Record”. (Zaktualizowałem również swoją odpowiedź tą notatką)
Alan W. Smith,

Odpowiedzi:


3

Obecnie wydaje się, że nie ma sposobu, aby zapobiec pobieraniu notatek głosowych przez iTunes. Najbliższe, jakie udało mi się wymyślić, to mieć skrypt lub uruchomiony element, który po prostu usuwa wszystko, co widzi. Najlepiej skopiować je do innego katalogu w celu przechowywania.

Aktualizacja: październik 2017 r

Przełączyłem się na funkcję Just Press Record, która jest dedykowana notatkom głosowym. Szybko się uruchamia, a także tworzy transkrypty. Przez większość czasu są całkiem niezłe, ale czasem bardzo się oddalają. To niezła funkcja, niezależnie od tego.

Aplikacja kosztuje kilka dolców, ale jest tego warta. (I lubię wspierać programistów, aby mogli kontynuować pracę nad oprogramowaniem, które lubię).


1

Doszedłem do wniosku: Musisz OZNAKOWAĆ „dołącz teledyski” i nie oznaczać „Dołącz notatki głosowe”. To dziwne, ponieważ to, czego chciałem, nie miało nic wspólnego z teledyskami. Jeśli nie zaznaczysz opcji „dołącz teledyski”, nie będzie działać.


2
Niestety to nie działa dla mnie. Próbowałem z obydwoma zaznaczonymi i niezaznaczonymi. W obu przypadkach nadal je ściągał.
Alan W. Smith,

1

To nie jest takie dziwne. Robi to również dla mnie na 4 różnych komputerach Mac w moim domu. Witryna dyskusyjna wsparcia Apple zawiera wypowiedzi wielu innych osób doświadczających tego samego. Nie wiem, czy to błąd w iTunes, aplikacji do notatek głosowych, czy co. Tylko bądź ostrożny. Jeśli udostępniasz swoją bibliotekę muzyczną w sieci, udostępniasz również notatki głosowe wszystkim w sieci, ponieważ są oni w bibliotece muzycznej.

Szkoda, że ​​Apple nie utworzy osobnej kategorii notatek głosowych w iTunes i wyciągnie je z biblioteki muzycznej. I muszą naprawić ten problem z synchronizacją. Napisałem opinie na ten temat. Zachęcam innych do robienia tego samego.


1

Moje rozwiązanie nie jest idealne, ale jest lepsze niż słuchanie prywatnej notatki głosowej, gdy biblioteka muzyczna jest odtwarzana wśród ludzi ... Jest to również lepsze niż konieczność ciągłego usuwania ich.

Rozwiązanie jest następujące: 1) przejdź do „/ Users / yourusername / Music / iTunes / iTunes Media” 2) kliknij prawym przyciskiem myszy folder „Notatki głosowe” i wybierz „Info” 3) w sekcji „Właściwości ogólne” wybierz „ Zablokowany"

Otóż ​​to. Uniemożliwia to wszystkim aplikacjom dostęp do folderu Notatki głosowe. Oznacza to również, że iTunes nie może kopiować notatek głosowych do tego miejsca.

Jest jednak tylko jedna niewielka sprzeczność z tym rozwiązaniem. Podczas próby zsynchronizowania nowej notatki głosowej iTunes wyświetla ostrzeżenie, że nie może uzyskać dostępu do płyty. Ale dzieje się tak tylko podczas pierwszej synchronizacji po dodaniu nowych notatek. Dopóki nie dodasz nowych notatek, ostrzeżenie nie pojawi się. Powiedziałbym więc, że jest to tylko niewielka niedogodność w porównaniu z koniecznością pamiętania o dodaniu notatek i ich usuwania. Lub słuchanie prywatnych notatek odtwarzanych osobom słuchającym Twojej muzyki ...

Źródło: http://forums.macrumors.com/threads/apple-come-on-voice-memos-in-itunes.1533972/


Z powodzeniem używam tej techniki od lat (dziękuję), ale od iTunes 12.9 (w pakiecie z Mojave) pojawia się błąd -54 przy każdej synchronizacji. Odblokowanie folderu notatek głosowych rozwiązuje ten problem. Niestety iTunes nadal nie respektuje odznaczenia „Dołącz notatki głosowe”.
duozmo

0

Najpierw wybierz wszystkie notatki głosowe w bibliotece. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy wybrane wybrane elementy i otwórz „Uzyskaj informacje”. Otwórz kartę „Opcje” i wybierz Media Kind jako „Notatka głosowa” i pozostaw zaznaczone pole. Zamknij to. Następnie odznacz „dołącz notatki głosowe” w sekcji Muzyka na iPhonie w iTunes. Teraz zsynchronizuj iPhone'a bez dołączania notatek głosowych!


1
To dotyczy synchronizacji w innym kierunku.
duozmo

0

Czy próbowałeś wyświetlić kartę „Muzyka” w urządzeniu?

wprowadź opis zdjęcia tutaj


2
Nie mogłem tego jasno powiedzieć w swoim pytaniu. Już to nie zaznaczyłem. Ciągle ściąga notatki głosowe. Czy to ustawienie działa dla Ciebie i zapobiega ich pobieraniu?
Alan W. Smith,

tak, działa dobrze, czy jesteś pewien, że nadal aktywnie się synchronizuje, czy pliki na twoim komputerze zostały wcześniej usunięte? Przełączenie powyższej opcji nie powoduje usunięcia notatek głosowych już zsynchronizowanych z iTunes
Alexander - Przywróć Monikę

1
To może być po prostu coś dziwnego w mojej maszynie, ale nadal wyświetla nowe notatki głosowe. Usunąłem je wszystkie zarówno na iPhonie, jak i iTunes i przełączałem to ustawienie tam iz powrotem. Nowe notatki głosowe iPhone'a nadal są synchronizowane z iTunes, nawet gdy to ustawienie jest wyłączone. (Usunąłem również listę odtwarzania „Notatki głosowe” na wypadek, gdyby była powiązana, ale te testy też nie działały). Jeśli działa ona na innych, to musi być coś dziwnego, co mam na swoim komputerze.
Alan W. Smith
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.