Jak pobrać sterowniki Bootcamp bez asystenta Bootcamp?


42

Konfiguruję MacBooka Air do instalacji rozruchowej tylko w systemie Windows.
To było dość łatwe. Miał już na sobie poprawkę, właśnie podłączyłem napęd rozruchowy Windows 7 i odszedłem.

Wygląda jednak na to, że Apple nie zezwala na pobieranie sterowników Bootcamp poza ich asystentem . Ponowna instalacja systemu OS X tylko dla sterowników jest niedorzeczna.

Ten laptop w ogóle nie ma już systemu OS X. Jak zdobyć wymagane sterowniki? Nigdzie nie mogę ich znaleźć na stronach pomocy technicznej Apple.

Każdy inny producent ma do pobrania sterowniki.

Jak pobrać sterowniki Windows dla mojego MacBooka Air 2010 bez Asystenta BootCamp?

Odpowiedzi:


26

Tak, sterowniki Bootcamp można pobrać poza narzędziem Bootcamp:

Zaktualizowano :

źródło: http://www.cafe-encounter.net/p824/bootcamp-drivers-direct-download-of-bootcampesd-pkg . Strona była skierowana do osób walczących z BootCamp, ale tak czy inaczej, prowadzi do pliku BootCamp.pkg, który zawiera sterowniki.

Nadal musisz otworzyć plik pkg instalatora OS X, aby pobrać zawartość i otworzyć plik DMG. Jeśli jesteś już w systemie Windows, 7-zip otworzy go: http://www.cafe-encounter.net/p860/opening-a-bootcamp-driver-download-on-windows-7-or-8-with- 7-suwak


Byłoby miło, gdyby w odpowiedzi wstawiono procedurę z cafe-encounter.net/p640/bootcamp-4-lion-drivers-download .
Pro Backup

Wykreślone dla ciebie, przynajmniej jak tylko moja edycja zostanie zatwierdzona.
Pro Backup

plik dla lwa górskiego można znaleźć tutaj: swscan.apple.com/content/catalogs/others/…
lorenzog

1
To wydaje się być martwe - czy Apple zmieniło coś na Windows 8?
Richard J. Ross III

Naprawdę? Strona cafe-encounter.net/p682/download-bootcamp-drivers nadal działa, nawet zaktualizowana pod koniec 2012 roku.
Chris F Carroll

19

Napisałem narzędzie, które pomaga mi wdrożyć Boot Camp w organizacji, w której zarządzamy środowiskiem laboratorium z podwójnym uruchomieniem, a jedną z jego funkcji jest to, że może pobrać pakiet sterowników dla dowolnych modeli:

https://github.com/timsutton/brigadier

Albo klonuj gita, albo pobierz archiwum repozytorium, a następnie w katalogu głównym repozytorium (na przykład iMac15,1):

./brigadier --model iMac15,1

--modelOpcja może być pominięte i będzie pobrać najnowszą wersję dla obecnego modelu. W przypadku, gdy na serwerze aktualizacji oprogramowania Apple istnieje wiele instalatorów, należy podać alternatywny pakiet.

Działa zarówno w systemie OS X, jak i Windows. Dla systemu Windows zapewniam skompilowany plik exe, dzięki czemu instalacja w języku Python nie jest wymagana.


3
Pod koniec 2016 r. Należy to zaznaczyć jako odpowiedź. Powyższy link, support.apple.com/kb/HT5634 , nie oferuje plików do pobrania dla systemu Windows 8.1 lub 10.
Miles Wolbe,

7

Spróbuj tego: Apple DL1443: Boot Camp Software Update 3.3 dla systemu Windows . To się nazywa aktualizacja, ale podejrzewam, że nie wymaga wcześniej zainstalowanych sterowników.

To powiedziawszy, prawdopodobnie warto poświęcić trochę czasu, aby zachować minimalną instalację OS X, nawet jeśli jest to tylko zapasowy dysk zewnętrzny (prawdopodobnie możesz uciec nawet z dyskiem USB 16 GB). Daje dobrą opcję odzyskiwania, jeśli coś pójdzie nie tak, a także pozwala na okazjonalne aktualizacje oprogramowania układowego, których nie można zainstalować z systemu Windows.


3

Albo Chris F Carroll musi zaktualizować swoją odpowiedź, albo oznaczyć moją jako poprawną!

Odpowiedź: http://support.apple.com/downloads/#macoscomponents

PS Być może jestem trochę „paranoikiem gotowym na koniec świata”, ale i tak na to spojrzeć (lub ja) - nie polecałbym ufania sterownikom pobieranym przez osoby trzecie, chyba że masz wewnętrzną informację na temat tego, co je tworzy (czego nie masz). Dlaczego?

Nie ponoszą oni odpowiedzialności za występujące problemy i MOGĄ zawierać złośliwy kod.


1
Aby być uczciwym, pytanie zostało zadane 2 lata temu! Należy również pamiętać, że moja witryna NIE udostępnia plików do pobrania stron trzecich: wszystkie linki prowadzą do adresów URL na stronie swcdn.apple.com . Ciężka praca - i Apple wciąż nie pomaga w tym - pracuje nad tym, który link do pobrania jest potrzebny dla którego starszego modelu komputera Mac. Nowe linki Apple Bootcamp na stronie support.apple.com/downloads/#bootcamp są świetne, ale wciąż wymieniają tylko kilka modeli; przez resztę zgadujesz, którego pobierania potrzebujesz.
Chris F Carroll

2

Znalazłem szybszą odpowiedź dla siebie ... Doszedłem do wniosku, że tylko URL do pkg to HTTP. Po prostu zaczynam pobieranie z aktywnym przechwytywaniem Wireshark i używam opcji „śledź strumień TCP”, aby uzyskać adres URL, gdy widzę, że adres IP pojawia się wiele razy podczas pobierania. Dodaj hosta i adres URL razem, a otrzymasz adres URL swojego komputera Mac.


Aha i okazało się, że jeśli uruchomisz instalator, to / Library / Application Support / BootCamp / WindowsSupport.dmg znalazłem to przy domyślnej instalacji.
Daniel G Gutierrez

0

Ta „Apple DL1443: Boot Camp Software Update 3.3 dla Windows” jest zdecydowanie wymaganą aktualizacją. Mam zainstalowanego MacBooka Pro 2010 z systemem Snow Leopard (10.6.8) i nie mogłem uzyskać właściwej aktualizacji Boot Camp przy użyciu oprogramowania do pobierania Apple z poziomu aplikacji bootcamp. Po zainstalowaniu tej aktualizacji / aktualizacji nagle wszystkie wymagane sterowniki pojawiły się w „Menedżerze urządzeń” systemu Windows i wszystko zaczęło działać idealnie


Myślę, że to wymagana aktualizacja dla WinXP, ale nie dla Visty, 7 lub nowszej?
Chris F Carroll

-1

Łącze do tabeli referencyjnej, dla której przeznaczone jest pobieranie, dla której Mac znajduje się w pierwszym akapicie każdej strony pobierania.


3
Do jakiej strony pobierania tutaj się odnosisz?
nohillside
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.