Redagowanie wiadomości w Apple Mail: Wyświetlanie tekstu na ekranie w większym rozmiarze bez zmiany rozmiaru czcionki


9

Podczas tworzenia wiadomości w Mail.app, ponieważ mam teraz ekran HD na moim MBP, domyślna Helvetica 12pt wydaje się dość mała.

Chciałbym móc powiększyć rozmiar tekstu, ale tylko lokalnie, bez zmiany czcionki w wiadomości, ponieważ nie chcę, aby odbiorcy mieli na ekranie tekst o dużych rozmiarach.

Czy istnieje sposób na wykonanie tego rodzaju „zoomu” bez korzystania z funkcji zoomu „Universal access”, które są nieco za duże.


1
Mam to samo pytanie co osoba z oryginalnym postem i, o ile mogę stwierdzić, na jego pytanie nie udzielono odpowiedzi. Wszystko tutaj zmienia tylko rzeczywisty rozmiar wysyłanej czcionki. Nie chcemy tego robić; chcemy po prostu zobaczyć, co piszemy na ekranie.

Odpowiedzi:


6

Możesz iść dalej i ustawić to, co chcesz w Preferencjach poczty. Te ustawienia nie mają wpływu na to, co widać na drugim końcu. W tym celu należy zmienić czcionkę dla każdego wychodzącego osobno w okienku Nowa wiadomość.


Tom, nie mogę znaleźć ustawień preferencji, które umożliwiałyby taką zmianę. Czy możesz opublikować konkretny zrzut ekranu lub opisać dokładne ustawienia preferencji, o których mowa?

Mail> Preferencje> Czcionki i kolory> Wiadomość Czcionka lub coś podobnego (w tej chwili jestem z dala od mojego Lwa).
Tom Gewecke,

2
To było dla mnie tak oczywiste, że zmieniłoby to tylko domyślny rozmiar, z którym skomponowałbym wiadomość (tj. Zmieniło rozmiar punktu w msg, który następnie zmieni również widok odbiorcy), że nawet nie próbowałem, ale działa! Najbardziej oczywistymi rozwiązaniami są często dobre ... Dzięki!
LudoMC,

Dziękuję bardzo za tę odpowiedź - zastanawiałem się nad tym samym.
boehj

4
Nie jestem pewien, czy zmieniło się to od opublikowanej odpowiedzi, ale właśnie próbowałem (przez e-mail do siebie, na inny adres, oglądany na innym urządzeniu) i zmiana tego ustawienia MNIE zmienia to, co widzi odbiorca, a nie tylko to, co ty widzieć.
Peter,


0

Możesz także użyć Command +, aby powiększyć rozmiar czcionki wiadomości, tak jak w przeglądarce. (chociaż dziwnie nie można użyć polecenia 0, aby powrócić do powiększenia 100%?)


3
Josh, twoja metoda nie działa, gdy piszesz wiadomość. To działa tylko podczas oglądania wiadomości został już odebrany . Podczas tworzenia nowej wiadomości, jeśli nic nie jest zaznaczone, Command + nic nie robi. Jeśli zaznaczysz tekst i użyjesz Command +, w rzeczywistości zmieni on rozmiar punktowy kodu HTML wpisywanego tekstu.

@Wheat Exact. Mimo to próbowałem, ale jak mówisz, po prostu zmień rozmiar czcionki HTML, którą wysyłam.
LudoMC,

Ack, przepraszam za to.
misterbrandt,

-1

Przechodząc do opcji „Poczta> Preferencje> Czcionki i kolory> Czcionka wiadomości”, zmienia się czcionka wiadomości, która ma zostać wysłana, a nie czcionka wyświetlana na ekranie.

Nie mogę podać dokładnego menu, ponieważ w tej chwili jestem z dala od mojego Lwa; to może być menu, nie jest tam, gdzie powiedziałem.


Czy nie zgadzasz się z tym, co już opublikowałem? Co oznacza, że ​​te ustawienia nie wpływają na to, co widać na drugim końcu?
Tom Gewecke,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.