iPhone 5 został zawieszony, a teraz nie można go wprowadzić


0

Używał Chrome i WhatsApp na moim iPhonie 5, gdy zawiesiły się dwie aplikacje. Ponieważ nie mogłem aktywować wielozadaniowości, na przykład zrestartować te aplikacje, próbowałem zablokować telefon. Jednak po zablokowaniu telefonu nie mogłem odblokować telefonu. Telefon jest nadal włączony, ponieważ mogę nadal aktywować Siri, ale ekran blokady jest czarny, więc nie mogę uzyskać dostępu do ekranu blokady hasła, aby odblokować telefon. Zasadniczo mój telefon jest włączony, ale w rzeczywistości jest to cegła. Nie jestem w stanie wykonać twardego resetu na moim telefonie, ponieważ mój przełącznik nie działa (w wyniku zbyt częstego używania, przewód w przełączniku jest nie na miejscu i sprawia, że ​​przełącznik jest przestarzały).

Podłączyłem telefon do MacBooka Air, aby wykonać kopię zapasową, a następnie przywrócić telefon, ale kopia zapasowa nie powiodła się kilka razy, więc nie mogę jeszcze przywrócić telefonu. Czy ktoś wie, jak mogę rozwiązać problemy z telefonem, aby ponownie działał poprawnie?


Czy próbowałeś rozładować akumulator do 0% (aka pozostawiając go na a.) długie czas), a następnie go uruchomić?
Brick

Nie możesz jednocześnie przytrzymać przycisków zasilania i domu?
owlswipe

@Brick Spróbuję tego podejścia ....
ILTJ

@JohnRamos Mój przycisk zasilania nie działa ... Nigdy nie zabrałem się do naprawiania go, ponieważ mogłem go obejść, aż do teraz
ILTJ

Pomysł @ILTJ Brick wydaje się dobry. Możesz spróbować rozładować baterię szybciej, odtwarzając muzykę Siri lub wykonując połączenie telefoniczne (możesz zostawić uruchomiony).
owlswipe

Odpowiedzi:


4

Opróżnij baterię telefonu do 0%, pozostawiając ją samodzielnie (lub zgodnie z sugestią, odtwarzaj muzykę za pomocą Siri lub wykonaj rozmowę telefoniczną, którą możesz pozostawić uruchomioną, jeśli to możliwe).


Co jeśli Siri nie działa?
Alex

Możesz zostawić swój telefon do uruchomienia, ale to potrwa dłużej.
Brick
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.