Jak wyłączyć menu kontekstowe „Wyszukaj” w Google Chrome OSX 10.10+?


39

To jest odrębne pytanie od Czy opcja menu kontekstowego „Wyszukiwanie w słowniku” jest zakodowana na stałe w Google Chrome na Maca?

Chcę pozbyć się menu kontekstowego „Look Up x” w Chrome:

Jak można to zrobić?

wprowadź opis zdjęcia tutaj


6
Zostało to omówione podczas opracowywania przeglądarki Chrome pod tym raportem o błędzie: bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=543891, ale zdecydowali się zachować tę opcję , aby nie „zepsuć interfejsu Mac”. Najwyraźniej analizują jakieś oprzyrządowanie, aby sprawdzić, czy w ogóle jest używane (założę się, że odpowiedź brzmi „nie”) przed rozważeniem jego usunięcia. Wystarczy się mnie pozbyć, żeby się go pozbyć.
ThomasH

3
To takie denerwujące, że źle go kliknąłem, próbując skopiować tekst. Byłoby już pomocne, gdyby zostało to przeniesione w dół menu kontekstowego.
Tadej

BTW ... którego narzędzia użyłeś do edycji zrzutu ekranu?
Teddy

Skitch .........
aaronbauman

„Wyszukiwanie w <Google>” lub „Wyszukiwanie w <Preferowanej witrynie referencyjnej>” byłoby znacznie lepszym rozwiązaniem.
Eric Kigathi

Odpowiedzi:0

To nie jest tak naprawdę odpowiedź, jak obejście. Zdobądź więcej praktyki przy użyciu Command-C.

Pracuję w branży IT i odziedziczyłem ten komputer Mac od mojego poprzednika - i po czterech latach nadal nie jestem wielkim fanem. Teraz zdaję sobie sprawę, że kiedyś gardziłem bardziej kwadratowym kołkiem niż stertą śmieci. Dowiedzenie się, co można zastąpić lub ominąć, przyniosło mi długą drogę i bardzo doceniam komputery Mac i OSX †.

Jedną z rzeczy, które naprawdę lubię, jest ta funkcja „ szybkiego słownikalook up X ” w menu kontekstowym. Gdy mam 95% pewności, że zamierzam poprawnie użyć słowa w Gmailu lub na forum, potwierdzanie jest znacznie szybsze niż otwieranie nowej karty do pisania dictionary.com/browse/X.

Moja dokładność myszy nie jest taka, jak kiedyś (maratony przed ojcostwem), ale jako maniak od dawna uważałem, że klawiatura i tak jest prawie zawsze szybsza. Używam Linuksa w domu i nadal obsługuję milion Windows, więc denerwuję się swoją nową skłonnością do uderzania w Alt-cokolwiek z powodu moich Cmd-Cnawyków.

Ze wszystkich rzeczy, które obraziłem na mojej krzywej dostosowania do OSX i związanych z tym frustracji ogrodów otoczonych ścianami, jest to jedna z niewielu rzeczy, które zaobserwowałem: „ huh - to trochę fajnie ”.

Przepraszam, że się z tobą nie zgadzam, ale może moja frustracja i krzywa uczenia się mogą pomóc ci zaakceptować rzeczy, których nie możemy zmienić. :-)

† Zawsze wolę Linuxa niż Maca, ale muszę przyznać, że jest to dość solidny sprzęt.


-1

Wiem, że nie to chcesz usłyszeć, ale może powinieneś przełączyć się na polecenie + c, aby skopiować, jeśli chcesz tego uniknąć. Właśnie do tego migrowałem i prawie zapomniałem „Look Up”. W końcu stanie się odruchem.


6
Jakie znaczenie ma Command + C? W menu znajduje się mnóstwo innych pozycji. Ten, którego zwykle używam, to „Wyszukaj w Google ...”, który wyszukuje szybko i poprawnie, w przeciwieństwie do „Wyszukaj”, który wyszukuje (bardzo powoli) za pomocą silnika śmieci Mac.
mjaggard,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.