Różne aplikacje na iOS wylogowują się losowo, tracą wszystkie dane i ustawienia


46

Wystąpił problem, który sprawił mi wiele problemów, ponieważ różne aplikacje, w tym Whatsapp, Telegram, Linkedin, Authy, Lastpass i inne, losowo się wylogowują i resetują z powrotem do stanu początkowego, jakbym właśnie je zainstalował na czystym telefonie. Aplikacje takie jak Whatsapp i Telegram utracą całą historię czatów, nawet jeśli były tworzone kopie zapasowe na iCloud.

Rozmawiałem z Apple i są nieugięci, że problem nie dotyczy sprzętu ani systemu iOS po przywróceniu telefonu za pomocą iTunes. Wsparcie Whatsapp daje mi tylko odpowiedź z puszki, więc wątpię, żeby wiedzieli coś o tym problemie.

Mam całkowitą utratę tego, co może powodować ten problem po wielokrotnym przywracaniu telefonu (ostatnim razem bez przywracania kopii zapasowej).

Mój telefon to iPhone 6S 64 GB z systemem iOS 9.3.2, chociaż ten problem istniał na długo przed wydaniem iOS 9.3.2.


3
@ Freshking spróbuj zresetować ustawienia sieci. Jak dotąd rozwiązało to moje problemy.
ecnepsnai

1
Niestety nie zadziałało to dla mnie. Po chwili zaczęło się to znowu dziać.
freshking

4
Doświadczam tego również na moim iOS10. Jestem też programistą. Czy ktoś ma jakieś aktualizacje na ten temat? Jakaś poprawka? Tak irytujące, że nadal
loguję

1
Doświadczam tego na moim iOS 9.3.2, iphone6. Jestem również programistą iOS, nadal używam Xcode 7.3. Aplikacje, które zauważyłem wylogowanie: Facebook, Whatsapp, Messenger, Instagram, Slack, Myfitnesspal, Adventure Capitalist, Aplikacje, które nadal działają: Inbox, Linkedin, Trello, Twitter, Dropbox, Clash of Clans. Zasadniczo nienawidzę mojego życia.
Esqarrouth

1
Cześć, mam te same problemy. wiem, że wszystkie NSUserDefaults zostały zresetowane. Dowiedziałem się, że zawsze tak się dzieje, gdy urządzenie jest połączone z iTunes na moich 2 różnych komputerach Mac. Po raz pierwszy zgadłem, że jest to kopia zapasowa. Miałem wyłączoną kopię zapasową iCloud, ale iTunes próbuje tego i niszczy ustawienia. Kupiłem ponownie icloud i zaczęło się tworzenie kopii zapasowej. Od tego czasu problem był mniejszy. Na tydzień powraca, pomimo działającej kopii zapasowej.
Jeanette Müller,

Odpowiedzi:


1

Znaleziono „zadowalające” obejście. Kiedy skomentowałem to pytanie, miałem błąd po tym, jak postanowiłem zamknąć wszystkie aplikacje za pomocą przełącznika aplikacji, a następnie uruchomić każdą aplikację na moim telefonie.

Moim „rozwiązaniem” jest zamknięcie wszystkich aplikacji w przełączniku aplikacji, a następnie wyłączenie urządzenia. Następnie włącz telefon.

Od tego czasu nie miałem problemów.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.