Przywróć układ podcastów w iTunes 12.4


2

Mój Macbook Pro właśnie zaktualizował iTunes do wersji 12.4, a teraz nie wiem, jak poruszać się po moich podcastach. W poprzedniej wersji miałem listę podcastów na pasku bocznym i mogłem wybrać jedną, aby wyświetlić listę wszystkich bieżących i poprzednich odcinków. Teraz widzę tylko „Najnowsze” i wszystko jest pomieszane na jednej liście.

Czy istnieje sposób przywrócenia poprzedniego zachowania polegającego na indywidualnym wyświetlaniu podcastów?

Odpowiednie zrzuty ekranu: iTunes 12.2 iTunes 12.4

Odpowiedzi:


7

Na pasku bocznym u góry masz Podcasty opcja (tuż powyżej Stacje jeden, który właśnie wybrałeś), który wydaje się robić to, co chcesz - zobaczysz listę wszystkich swoich podcastów w środkowej kolumnie. Następnie możesz przełączać się między kartami nie odtwarzanymi / kanałami w prawej kolumnie, aby zobaczyć wszystkie odcinki lub tylko te, które nie zostały odtworzone.

W zależności od ustawień domyślnych widok może zostać zredukowany do listy tylko tekstowej.

Edytuj, w tym komentarz z @JosephLeedy:

Aby uzyskać widok trzech kolumn podobny do starego wyglądu, po kliknięciu „Podcasty” musisz przejść do View & gt; View Options w menu (lub naciśnij .J ) i zmienić View As z Classic List do List.


Widziałem tę listę, ale bardzo trudno jest ją odczytać na małym ekranie. Chcę tylko odzyskać stary układ, jeśli to możliwe. Być może będę musiał znaleźć sposób na obniżenie wersji iTunes ...
Joseph Leedy

2
Po kliknięciu „Podcasty” musisz przejść do View > View Options (lub naciśnij & lt; kbd & gt; ⌘J & lt; / kbd & gt;) i zmień „Wyświetl jako” z „Klasyczna lista” na „Lista”. Dzięki!
Joseph Leedy

@JosephLeedy Przyjechałem tutaj, ponieważ miałem ten sam problem, a twój komentarz rozwiązał to dla mnie. Powinieneś opublikować go jako odpowiedź na własne pytanie.
mweiss

@ mweiss Dzięki! Pierwotnie była to odpowiedź, ale potem ją usunąłem i skomentowałem, aby dać Josefowi Legény'emu „akceptację”.
Joseph Leedy
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.