Skąd pochodzi ten folder danych?


1

Czy ktoś wie, skąd pochodzi ten folder? Nie wierzę, że go stworzyłem, ale nie wydaje się, aby domyślnie był, ponieważ nic w nim nie ma. Folder, o którym mówię, to zatytułowany Dane na wypadek, gdyby nie był jasny. Dziękujemy za wszelkie pomysły.

folder


Co jest w folderze? Prawdopodobnie został stworzony przez aplikację?
Tyson

Czy data stworzenia daje jakieś wskazówki?
beroe

Odpowiedzi:


1

Jeśli masz kopię zapasową, usuń folder. Masz rację, że to nie jest coś, co Apple instaluje. Wiele programów baz danych innych firm mongodbnajlepiej działa z punktem montowania / data - więc jeśli możesz skorelować datę utworzenia w tym folderze z uruchomieniem skryptu instalacyjnego lub pakietu, możesz być w stanie stwierdzić, który proces utworzył ten folder.

Nie ma systemu kontroli, który można odczytać, aby określić, kiedy lub co ogólnie zainstalowało zmianę - więc użyj Findera, aby uzyskać informacje o folderze lub wypróbuj narzędzie takie jak Pacifist, aby sprawdzić pokwitowania - może będziesz mieć szczęście z pakietem zawierającym roszczenia utworzenie tego katalogu / Data.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.