Czy Zdjęcia tworzą własną kopię zdjęć, które zostały do ​​niej zaimportowane?


2

Właśnie przeprowadziłem migrację do systemu OS X i mam dużo zdjęć do zaimportowania z mojej poprzedniej maszyny. Zdjęcia są już uporządkowane w strukturze katalogów, z której jestem bardzo zadowolony (tj. 2016-05-04 Glasgow Trip).

Czy zdjęcia robią kopie zdjęć w moich istniejących katalogach, czy też kopiują je gdzie indziej?

Mam na myśli wykorzystanie miejsca na dysku (czy zdjęcia są przechowywane dwa razy?) I czy w zależności od tej odpowiedzi oryginały i wersje Zdjęć nie będą synchronizowane?


To zależy. Ustawiłeś to gdzieś w ustawieniach.
andrewmh20

Odpowiedzi:


1

Istnieje sposób, aby powiedzieć Zdjęć, aby zrobiły kopię podczas importowania lub nie. W Photos --> Preferencesszach Copy items to the photo library.

Domyślnym zachowaniem zdjęć nie jest dołączanie oryginalnych obrazów do importu. Przechowuje linki do nich, dzięki czemu możesz używać Zdjęć do edycji lub katalogowania, ale nadal zachowuj je tam, gdzie są.

Zmniejsza to rozmiar biblioteki Zdjęć , ale jeśli Twoim celem jest oczyszczenie folderów i dysków z dużą ilością zdjęć, może to być mylące. Aby umieścić wszystko faktycznie w bibliotece zdjęć, należy zmodyfikować preferencje zdjęć, aby skopiować zaimportowane pliki do biblioteki zdjęć. Jest jeszcze jeden ważny powód, aby to zrobić, jeśli planujesz udostępnić zaimportowane obrazy na innych urządzeniach: tylko elementy skopiowane do biblioteki zdjęć zostaną przesłane do biblioteki zdjęć iCloud. połączyć

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.