Jak zaimportować skróty klawiaturowe OSX?


1

Po czystej instalacji systemu operacyjnego jest jakiś sposób na odzyskanie skrótów klawiaturowych systemu operacyjnego z kopii zapasowej poprzedniego User teczka?

Jest gdzieś w środku Library/Preferences?

Próbowałem kopiować ~/Library/Preferences/com.apple.symbolichotkeys.plist (w oparciu o inny wątek tutaj), ale to nie działało.

(Mam na myśli różne skróty skonfigurowane w Preferencjach systemowych & gt; Klawiatura & gt; Skróty, w szczególności & gt; „Skróty aplikacji”)


nieprawda, patrz poniżej
Ze'ev

Odpowiedzi:


1

Widzieć Gdzie są przechowywane skróty klawiaturowe (do celów tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji)? który wymienia niektóre istotne pliki ~/Library.

(Pomocne: Globalnie edytuj wszystkie ustawienia skrótów klawiaturowych - który mówi o ręcznym dodawaniu / edycji skrótów.)

Biurowy ~/Library/Preferences/.GlobalPreferences.plist z mojego starego konta działało, jednak musiałem się wylogować i zrobić to z osobnego konta, w przeciwnym razie OSX cofnie wszelkie zmiany w pliku.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.