Jak uzyskać linki magnetyczne do pracy z Deluge?


13

Jak kojarzysz linki magnetyczne z Deluge BitTorrent Client na OS X? W innych systemach można powiązać linki magnetyczne z klientem za pomocą Preferencji , ale wydaje się, że tak nie jest w przypadku OS X.


objc [3651]: Zbieranie śmieci Objective-C nie jest już obsługiwane. Otrzymuję ten komunikat, gdy próbuję użyć dowolnych myśli z magnesem-potopem
kenneth,

@kenneth Zgłoszono problem GitHub dotyczący tego problemu . Na stronie znajdziesz obejście (którego nie próbowałem osobiście), które, mam nadzieję, zadziała, dopóki autor DMH nie rozwiąże podstawowego problemu (o którym mówi, że próbuje).
kba

Odpowiedzi:


16

W OS X, Deluge nie może skojarzyć się z linkami magnetycznymi, ponieważ GTK-OSX nie obsługuje tej funkcji ( patrz bilet nr 2420 ).

Obejściem tego problemu jest użycie Deluge Magnet Handler . Aby go użyć, pobierz plik ZIP , rozpakuj go, przejdź Magnet Handler.appdo folderu Aplikacje i uruchom go raz.

Aplikacja działa, łącząc się z linkami magnetycznymi i dodając je do Potopu za pomocą AppleScript po naciśnięciu linków magnetycznych.


7

Kliknij prawym przyciskiem myszy Kopiuj adres URL magnesu

Idź do Potop -> Dodaj -> URL -> Wklej -> Idź


1

Chwyć link z przeglądarki, rzuć go na potop. Prosty. Byłoby wspaniale po prostu kliknąć ... tak. Wolę nie instalować innej aplikacji, aby uzyskać to ... tak.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.