Wymuszać większy rozmiar rzutni w iOS Safari?


8

Czy w przeglądarce Safari na iOS (lub w aplikacji innej firmy) można wymusić powiększenie okna? W porządku jest przewijanie strony internetowej, aby zobaczyć zawartość, ale nie mam nic przeciwko stronom ukrywającym zawartość, gdy używam węższego niż komputer stacjonarny.

Idealnie chciałbym ustawić szerokość (powiedzmy 1024), a następnie iPhone powinien przeglądać tę szerokość i przeciągać, aby zobaczyć stronę. Niby lupa, ale odwrotnie.


2
Czy wypróbowałeś „Poproś o stronę na komputery” w Safari? Myślę, że to może zrobić, co chcesz.
fsb

Tak, najpierw spróbowałem, ale bezskutecznie
Gordon Copestake

Najlepszą praktyką dla witryn mobilnych nie jest ukrywanie rzeczy, ale przeformatowanie treści w dłuższą węższą kolumnę. Strony internetowe, które ukrywają treści, są niestety częste, ale nie zadowolą użytkowników.
Stephen Ostermiller

Ze względu na kogoś, kto przyjdzie później, wygląda na to, że safari na iOS po prostu fałszuje agenta użytkownika, gdy żąda „witryny na komputery”. Mobilny Chrome na Androidzie (przynajmniej nie sprawdził iOS) również ustawia sztuczną rzutnię na 980px.
Sean

Odpowiedzi:


1

W tym celu możesz użyć trafnie nazwanej aplikacji na iOS, Desktop Browser . Oto jak wygląda strona w Safari na iPhonie:

iPhone

Oto jak wygląda ta sama strona we wspomnianej aplikacji na tym samym telefonie iPhone:

pulpit

Założę się, że istnieją inne aplikacje, które to robią. Chociaż jest nieco szorstki i obsługiwany reklamami, ten jest bezpłatny i wykonuje zadanie.


FWIW: To obecnie jedyna działająca aplikacja na iOS. Wypróbowałem kilka innych aplikacji, które reklamują się, że mogą to zrobić, ale przeglądarka pulpitu jest jedyną, która działała na stronie konsoli AWS. Możesz usunąć reklamy przy zakupie w aplikacji.
jmiserez

-2

Rzutnia jest ustawiana na podstawie ilości miejsca na ekranie twojego urządzenia, więc kiedy patrzysz na stronę internetową na iPadzie z pre-siatkówką, iPadzie Air i iPhonie, każdy z nich może pokazywać różne ilości strony. Formatowanie wyświetlanej strony jest ustawiane przez stronę, a jeśli jej elementy nie są ustawione względem krawędzi rzutni, można je renderować poza ekranem. Nie można tego obejść, z wyjątkiem użycia edytora HTML lub CSS do modyfikowania formatowania w locie .. co oznacza, że ​​zmodyfikujesz go, aby uzyskać lepsze renderowanie. Ale niestety takie edycje zostaną utracone, gdy tylko odejdziesz.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.