OSX Drugie tło monitora / wyświetlacza


12

Czy można zmienić domyślny obraz wyświetlacza na drugim wyświetlaczu podłączonym do Apple z systemem OSX 10.6. ? Widzę wszystkie opcje wyświetlania pulpitu, ale drugi ekran ma domyślnie obraz Apple Desktop „Apple / Nature / Aurora. Jedyny sposób, w jaki mogę to zmienić, to wybrać odbicie lustrzane na wyświetlaczach, a następnie wybrać alternatywę, która będzie wyświetlana na obu ekranach. Wyłącz dublowanie, a następnie powróci „Aurora”, ale pulpit będzie odzwierciedlał nową zmianę.
pozdrawiam Ric


Odpowiedź nie działa. Mogę wyświetlić menedżera wyświetlania dla tego ekranu, wybrać obraz i nic się nie dzieje.
Sherwood Botsford,

Odpowiedzi:


21

@ Rick - Gdy Mirroring jest wyłączony, po otwarciu Preferencji systemowych i kliknięciu Wygaszacz ekranu i pulpitu na każdym ekranie powinno być otwarte okno, które pozwala wybrać osobny obraz tła dla każdego ekranu.

Mac 101: zmień pulpit


Tak, to byłby sposób
daviesgeek

1
Dziękuję Ci!! Jestem nauczycielem wyświetlającym ekran po drugiej stronie pokoju przez projektor LCD, a poprzednie tło prawie uniemożliwiło zobaczenie kursora z tej odległości. Dziękuję dziękuję!!

Jak możesz zmienić tło drugiego ekranu bez podłączania drugiego ekranu w tym momencie?
kontur
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.