Co oznacza gwiazda obok utworu w aplikacji Muzyka na iOS?


Odpowiedzi:0

Oznacza to, że albo Apple użył tego utworu, albo, że jest to popularny utwór.


1
Witamy w Ask Different i dziękuję za odpowiedź. Jedno zdanie jest rzadko (jeśli w ogóle) dopuszczalne jako odpowiedź. Czy możesz rozwinąć tę kwestię, aby utworzyć kopię zapasową swojej odpowiedzi? Na przykład, czy istnieje źródło, do którego można utworzyć link i podsumować odpowiedź (w przypadku zerwania łącza)?
Monomeeth

0

Jest to również liczba gwiazdek przyznana utworowi / płycie. Podczas słuchania utworu dotknij dzieła sztuki. Stamtąd możesz nadać mu 0-5 gwiazdek. Gwiazdy pojawią się obok utworu, jak na zdjęciu.


1
Właśnie tego wypróbowałem i wydaje się, że nie ma to związku. Może możesz wyświetlić zrzut ekranu z więcej niż jedną gwiazdką obok utworu w widoku listy albumów?
Steve Moser

Obok niego nie będzie widoczna więcej niż 1 gwiazdka. Każda piosenka / album, który „star'd” ma gwiazdkę obok. Może po prostu gram popularne piosenki?
fsb

Byłoby wspaniale, gdybyś mógł zrobić krótki film z oceną piosenki na urządzeniu i pojawieniem się gwiazdy. Ale rozumiem, jeśli nie możesz.
Steve Moser

Moja darmowa subskrypcja Apple Music wygasła, więc nie mam już do niej dostępu, przepraszam.
fsb
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.