Udostępniasz połączenie Wi-Fi Maca z iPhone'em, aby opracować aplikację na iOS?


1

Jak mogę udostępnić połączenie Wi-Fi mojego Maca z moim iPhonem?

Obecnie podróżuję (roaming poza granicami kraju) i muszę pracować nad rozwojem mojej aplikacji na iOS, chociaż wydaje się, że potrzebne jest połączenie internetowe do telefonu, w przeciwnym razie nie zatwierdzi podpisu „w fazie rozwoju” aplikacja, mimo że wcześniej wdrożyłem ją na telefonie. Jestem teraz w miejscu, w którym mój komputer zdołał połączyć się z Wi-Fi, ale nie mój iPhone (proces logowania jest nierówny), więc próbuję zobaczyć, jakie są możliwości, aby móc wdrożyć moją aplikację.

BTW niektóre funkcje można przetestować w symulatorze, ale są też inne funkcje, które wymagają prawdziwego urządzenia.

Co próbowałem:

  • Podłączając telefon przez USB i w „Udostępnianiu -> Udostępnianie Internetu” określ „iPhone USB”, a następnie włącz go
  • Podłączając telefon przez Bluetooth, a następnie w „Udostępnianiu -> Udostępnianie Internetu” określ „Bluetooth PAN”, a następnie włącz go

Czy istnieje inne rozwiązanie lub krok, który mogłem przeoczyć?

Używam iOS 9.3.1 i MacOS X 10.11.4.


Czy próbowałeś połączyć się z iPhonem przez USB i wybrać Personal Hotspot na iPhonie? To właśnie robię, aby uzyskać dostęp do mojej sieci komórkowej na komputerze Mac.
fsb

Nie chcę korzystać z mojej sieci komórkowej. Jestem w roamingu międzynarodowym, a koszt za MB jest wygórowany.
Andre M

Czy będziesz w stanie podłączyć komputer Mac do Internetu za pośrednictwem sieci Ethernet? To jedyny sposób, w jaki wiem, aby utworzyć punkt dostępu z komputera Mac na iPhone'a.
fsb

1
Jestem w roamingu z dostępem tylko do Wi-Fi, stąd wyzwanie.
Andre M
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.