Aplikacja Health na iPhone 6 rozpoznaje dane, ale nie wyświetla danych


1

Korzystam z aplikacji Sleep Cycle, aby śledzić, ile czasu śpię, a ostatnio chciałem dokonać analizy tego, ile śpię.

W aplikacji Health dostarczonej przez Apple, podczas gdy aplikacja pokazuje, że od dzisiaj, 4 kwietnia, aż do 30 grudnia (kiedy po raz pierwszy zacząłem korzystać z aplikacji), w sekcji „Wszystkie zapisane dane” kategorii Sleep obszar, który pokazuje podział na ile spałeś (fioletowy prostokąt, który powinien wyświetlać wykres) mówi, że jest „Brak danych”

Czy to problem z moim telefonem? Wiem, że cykl uśpienia może zapisywać dane w analizie uśpienia, ale z jakiegoś powodu nie działa ... Jakieś pomysły? Z góry dziękuję!


Co się dzieje, gdy stukniesz w „Wszystkie zarejestrowane dane” w aplikacji Zdrowie?
fsb

Oto album imgur, który właśnie stworzyłem, aby pokazać, jak wygląda moja aplikacja, gdy klikam wszystkie odpowiednie karty: imgur.com/a/Hpgnl
Ricardo Iglesias

Twoje ekrany wyglądają dla mnie dobrze. użyj czasu uśpienia zamiast cyklu uśpienia. Miałem wiele problemów z cyklem uśpienia, więc przestałem go używać. Może możesz odinstalować aplikację i spróbować czegoś nowego, sprawdź, czy to pomoże.
fsb
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.