Jak mogę wyłączyć powiadomienia ostrzegające o przestrzeni dyskowej iCloud?


17

Na moim komputerze Mac otrzymałem wiele wyskakujących okienek i powiadomień e-mail o mojej skąpej przestrzeni dyskowej iCloud.

Naprawdę używam iCloud z iOS i zdecydowałem się zalogować na to samo konto na komputerze Mac.

Nie ma szans, że uaktualnię, więc jak mogę wyłączyć te ostrzeżenia dla komputerów Mac, że pamięć iCloud jest prawie pełna?

Odpowiedzi:


8

Myślę, że twoje opcje są tutaj ograniczone.

 1. Wyłącz całkowicie iCloud Backup.
  Kilka informacji na temat selektywnego lub zbiorowego wyłączania usługi iCloud znajduje się tutaj: https://support.apple.com/kb/PH2613?locale=en_GB&viewlocale=pl
 2. Twórz kopie zapasowe rzadziej, np. Decydując się nie tworzyć kopii zapasowej rolki aparatu. Ostrożnie zarządzam tym, co ma kopię zapasową, a co nie (a także która aplikacja uzyskuje mobilny dostęp do Internetu).
  Aby zobaczyć, które aplikacje w telefonie zajmują najwięcej miejsca, wykonaj następujące czynności:

  • Otwórz aplikację ustawień
  • Stuknij iCoud
  • Przewiń w dół do Przechowywanie i tworzenie kopii zapasowych i otwórz go
  • Stuknij Zarządzaj pamięcią
  • Wybierz swój iPhone
 3. Jeśli korzystasz z systemu Windows 10 (mało prawdopodobne na tym forum ...), wpisz w polu wyszukiwania Windows 10 Ustawienia i wybierz „Ustawienia Zaufana aplikacja Sklepu Windows”

  • Kliknij „System”
  • Kliknij „Powiadomienia i działania”
  • Przewiń w dół do „Pokaż powiadomienia z tych aplikacji”
  • znajdź „iCloud” i wyłącz go

   Działa to w przypadku innych szkodliwych powiadomień aplikacji

4

Wyskakujące powiadomienia, gdy iCloud jest skonfigurowany do tworzenia kopii zapasowych danych. Możesz to wyłączyć i zamiast tego wykonać kopię zapasową iPoda, iPada lub iPhone'a na komputerze.

Tutaj :

iCloud automatycznie tworzy kopie zapasowe informacji o urządzeniu z iOS codziennie przez Wi-Fi, gdy urządzenie jest włączone, zablokowane i podłączone do źródła zasilania.

Utwórz kopię zapasową automatycznie

Na urządzeniu z systemem iOS 9 lub iOS 8: Wybierz Ustawienia> iCloud> Kopia zapasowa, a następnie włącz iCloud Backup.

Na urządzeniu z iOS 7: Wybierz Ustawienia> iCloud> Pamięć masowa i kopia zapasowa, a następnie włącz iCloud Backup.

Utwórz kopię zapasową ręcznie

Na urządzeniu z systemem iOS 9 lub iOS 8: Wybierz Ustawienia> iCloud> Kopia zapasowa, a następnie stuknij Utwórz kopię zapasową teraz.

Na urządzeniu z iOS 7: Wybierz Ustawienia> iCloud> Pamięć masowa i kopia zapasowa, a następnie stuknij Utwórz kopię zapasową teraz.

Aby uzyskać informacje o komunikatach, które mogą pojawić się podczas tworzenia kopii zapasowej, zobacz artykuł pomocy technicznej Apple Uzyskaj pomoc w tworzeniu kopii zapasowej urządzenia w iCloud.

Ważne: Jeśli nie utworzysz kopii zapasowej urządzenia iOS na iCloud przez 180 dni lub dłużej, Apple zastrzega sobie prawo do usunięcia kopii zapasowych urządzenia iCloud. Aby uzyskać informacje, zobacz Warunki iCloud.


0

Po prostu przejdź do preferencji systemowych ICloud i odznacz kwadrat obok notatek. Następnie kliknij ponownie. Powiadomienia zostaną zatrzymane.


2
Witamy, aby zapytać inaczej! To tak naprawdę nie odpowiada na pytanie. W jaki sposób robienie tego, co wskazujesz, spowoduje zatrzymanie powiadomień? OP nie wspomniał o notatkach, więc dlaczego zaznaczenie tego pola miałoby z tym coś wspólnego. Zobacz, jak odpowiedzieć, aby uzyskać wskazówki, jak udzielić dobrej odpowiedzi.
fsb

@ fsb Powiedziałbym, że Notes jest jednym z najgorszych przestępców piszących „wiele wyskakujących okienek… powiadomień o mojej skromnej przestrzeni dyskowej iCloud”. PO nie wspomina kopii zapasowych qua kopie wyraźnie. Teraz, gdy iCloud jest pełny, otrzymuję powiadomienia [sprowadzające się do reklam] w Notatkach i zdjęciach za każdym razem, gdy otwieram zmienione rzeczy, czasami wiele razy w jednej sesji. Tak bardzo związany z OP, imo.
ruffin

@ruffin OP pyta, jak zatrzymać powiadomienia o przestrzeni iCloud. Ta odpowiedź nie powstrzyma pojawiania się powiadomień, ani nie wskazuje, dlaczego zaznaczenie i odznaczenie pola Notatek ma zapobiegać powiadomieniom. Jeśli uważasz, że ta odpowiedź jest poprawna, możesz ją edytować , aby poprawić odpowiedź.
fsb,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.