Jak mogę usunąć projekt z listy projektów na ekranie powitalnym XCode?


17

Mam projekt XCode, który próbowałem usunąć ręcznie i usunąłem go, ale pozostało trochę odniesienia - najwyraźniej. To odniesienie sprawia, że ​​ten projekt nadal wyświetla się na ekranie powitalnym XCode (XCode wersja 7.3) na El Capitan. Jeśli spróbuję dwukrotnie kliknąć ten nieistniejący projekt, pojawi się komunikat w wyskakującym okienku „Plik„ project.xcworkspace ”nie istnieje”. a po tym, kiedy kliknę OK w tym wyskakującym okienku, otrzymuję kolejne wyskakujące okienko z komunikatem „Plik„ Skocko.xcodeproj ”nie istnieje”. Jak mogę całkowicie usunąć ten projekt i nie wyświetlać go na stronie powitalnej, ponieważ jest to bardzo mylący problem?

Odpowiedzi:


33

Otwórz Xcode i przejdź do File --> Open Recent. Stamtąd wybierz Clear Menu. Spowoduje to usunięcie skrótu do najnowszych projektów. Zamknij Xcode i otwórz go ponownie. Projekt Skocko powinien zniknąć z ekranu powitalnego.


Świetnie, wszystkie inne ostatnio otwarte projekty również zniknęły, ale to nie jest problem, mogę je ponownie otworzyć. Dzięki!
Vladimir Despotovic
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.