Ekran logowania nie pojawia się na monitorze zewnętrznym w trybie Clamshell


2

Gdy jestem w trybie klapki, zablokowany i przy uśpionym wyświetlaczu, oczekuję, że będę w stanie obudzić wyświetlacz i zobaczyć ekran logowania na monitorze zewnętrznym, przesuwając mysz lub pisząc. Zamiast tego ekran pozostaje ciemny, kiedy wprowadzam hasło i wciskam enter - i przez wiele sekund po tym, jeśli uda mi się zalogować. To nie koniec świata, ale bez informacji zwrotnych mogę poświęcić minutę, zanim zorientuję się, że komputer jest wyłączony lub że wpisuję hasło w e-mailu, nad którym pracowałem, zanim odszedłem od czasu wyświetlenia mogę spać, zanim mnie zablokujesz.

Myślę, że tak się dzieje, ponieważ mój komputer Mac - nawet w trybie klapki - nie wysyła ekranu logowania do zewnętrznego monitora. Czy ktoś zna sposób, aby ekran logowania pojawił się na monitorze zewnętrznym? Myślę, że zrobiłbym to, tworząc kopię lustrzaną w zakładce aranżacji preferencji wyświetlania, ale nie jest to dla mnie dostępne w trybie klapki.

Moje pytanie jest podobne do tego, ale jest kilka różnic, np. Korzystam z El Capitan: po trybie uśpienia zmień główny pulpit na ekran zewnętrzny

rMBP, El Capitan, Acer B326HK

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.