Jak otrzymywać powiadomienia o aktualizacji aplikacji Dropbox?


14

Uświadomiłem sobie, że korzystam z bardzo starej wersji Dropbox na Maca. Jakoś nie otrzymałem powiadomienia o najnowszych aktualizacjach. Spodziewałem się takiego samego zachowania jak aplikacje takie jak 1Password .

W przeszłości przez kilka miesięcy brakowało mi selektywnej synchronizacji, na którą z niecierpliwością czekałem.

Biegałam 1.1.35 (Under Preferencje / Konta ) i najnowsza wersja 1.01.43 .

Gdzie mogę znaleźć konfigurację pozwalającą Dropbox na automatyczną aktualizację / monitowanie mnie w każdej wersji, podobnie jak 1Password .


2
Dropbox prawdopodobnie nie znajduje się w Mac App Store, ponieważ musi robić rzeczy na niższym poziomie, które wykraczają poza wytyczne dla aplikacji w sklepie. Nie można tego powiedzieć na pewno, ale biorąc pod uwagę sposób, w jaki łączy się on z systemem plików, wydaje się prawdopodobne.
robmathers

Odpowiedzi:


5

Wypróbuj MacDropUpdate .

Jest to automatyczny aktualizator, który automatycznie aktualizuje Dropbox do najnowszej wersji forum Dropbox. Działa na OS X Leopard | Snow Leopard | Lion.

Edycja: obsługuje również Growl, więc możesz otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy Dropbox jest aktualizowany.


2

Zainspirowany tym pytaniem utworzyłem kanał RSS dla wersji beta Maca. Można go znaleźć na stronie http://feeds.feedburner.com/dropboxmacbeta

Oficjalny kanał RSS https://www.dropbox.com/release_notes/rss.xml zawiera informacje o wydaniu, kanał feedburner prowadzi bezpośrednio do DMG, dzięki czemu można go pobrać, i prowadzi do dyskusji na forum dla tej konkretnej wersji, więc możesz sprawdzić, czy są jakieś szczegóły / problemy, które znalazły inne osoby.

(Więcej informacji można znaleźć na stronie http://tj.luo.ma/post/9957496270/dropbox-rss, jeśli chcesz).


0

Zwykle Dropbox wypycha aktualizacje w tle bez ich wykrycia - ale nie wszystkie aktualizacje zostaną wypchnięte - wygląda na to, że są to tylko te krytyczne (lub główne wydania).

Najnowsza wersja Lion jest zgodna z wersją 1.2.28 (która wciąż jest wersją beta) - http://forums.dropbox.com/topic.php?id=43550&replies=16


Czy istnieje sposób, w jaki otrzymuję powiadomienia, podobnie jak inne aplikacje, nawet w przypadku wersji Beta bez obserwowania bloga Dropbox?
Sairam

Nie, według mojej wiedzy - niektóre aktualizacje beta zostały wypchnięte po pierwszej instalacji wersji beta - ale jak Dropbox decyduje, kiedy opublikować aktualizację, a kiedy nie - nie wiem. I nie sądzę, że będą oferować automatyczną aktualizację, taką jak np. 1 Hasło, które wspominasz. ALE możesz zasubskrybować kanał RSS Dropbox: dropbox.com/release_notes/rss.xml - wtedy będziesz otrzymywać wiadomości.
Rene Larsen

0

Bodega sprawia, że ​​proces jest bezbolesny poprzez automatyczne sprawdzanie aplikacji na dysku twardym, a następnie upewnienie się, że masz zainstalowane najnowsze wersje na komputerze Mac. Jeśli masz aplikację, która jest nieaktualna i znajduje się w katalogu Bodega, Bodega wygodnie pobiera, a nawet instaluje aktualizacja dla Ciebie ”.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.