iPad 2 ulega awarii podczas użytkowania


0

Używam iPada 2 z 32 GB i gniazdem karty SIM. Gniazdo karty SIM nie jest używane, więc jest puste. Zainstalowana jest najnowsza wersja systemu iOS ( brak dostępnych aktualizacji ). Nie używam żadnego jailbreaka (i nie użyłem go wcześniej). Wszystkie moje aplikacje są instalowane w App Store, więc nie jest to urządzenie programistyczne. Nie ma „pseudo-aplikacji-tła”, takiej jak narzędzie do skanowania antywirusowego lub coś takiego. Wolna przestrzeń jest okrągła około 2,5 GB.

Od kilku tygodni iPad upada na kilka sposobów. Słyszę przesyłanie muzyki, po tym, jak niektóre utwory ulegają awarii. Piszę wiadomość e-mail, która ulega awarii po x minutach. Używam aplikacji i zawiesza się po y minutach. Czas jest zawsze inny - czasami trwa 2 godziny - czasami upada po 2 minutach. Jeśli słyszę muzykę, zawiesza się ona w trybie „gotowości” / „tle”.

Nie zależy od energii. Efekt jest taki sam, jeśli ładuje się w tej chwili lub ma 100% lub 15%.

Awaria zaczyna się od zamrożenia. Nic nie działa, po 1-2 minutach zamrożenie zmienia się na czarne tło i ciemnoszare jabłko. Następnie jabłko przechodzi w „standardowe” -kolorowe (jaśniejsze) jabłko. Po kilku minutach iPad ponownie się uruchomił. Ale to nie jest gwarancja, że ​​działa teraz bez nowej awarii.

Mam nadzieję, że każdy ma pomysł na rozwiązanie tego problemu.

Odpowiedzi:


1

Czy próbowałeś go przywrócić? Może być uruchomiona aplikacja lub usługa, której nie jesteś świadomy, a to powoduje.

Chciałbym to zrobić.

Przywróć do nowego i zainstaluj kilka aplikacji i przetestuj go przez dzień lub dwa, aby sprawdzić, czy nadal się zawiesza.

Zanim to zrobisz, wykonaj pełną kopię zapasową na swoim komputerze!

Jeśli to nie zadziała, prawdopodobnie będziesz musiał spojrzeć na to pro.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.