Jak używać iPada jako tabletu graficznego?


9

Mam iPada i chciałbym go używać jako tabletu graficznego do nagrywania samouczków wideo na moim komputerze.

Jakiego oprogramowania należy użyć, aby iPad był urządzeniem wejściowym do bezpośredniego sterowania komputerem? Chcę mieć możliwość rysowania na komputerze za pomocą iPada. Będzie działał jak tablet Bamboo Pen Tablet jak ten w linku „tablet graficzny”.


1
Co tablet graficzny ma wspólnego z filmami?
hotpaw2,

Czy masz na myśli, że chcesz używać iPada do sterowania kursorem myszy na komputerze?
macaco,

używaj go zamiast kupować tablet piórkowy i podłącz go do komputera .. następnie użyj oprogramowania na komputerze do edycji zdjęć, nagrywania samouczków wideo, podczas gdy ja piszę coś na tablecie
lodowiec

Czy masz jakieś ograniczenia dotyczące systemu operacyjnego, który będzie działał na komputerze? Windows / Mac / inny?
bmike

@bike: bez ograniczeń
iceman

Odpowiedzi:


3

IPad nie oferuje takich samych możliwości jak tablet graficzny Wacom. W najlepszym razie - z wyjątkiem Eazela - będziesz mógł kontrolować kursor tylko na komputerze Mac lub PC. Istnieje wiele tego rodzaju programów dla iPada w iTunes od darmowej myszy dotykowej (tylko iPhone) do iTeleport (iPad, 25 USD).

Tablety graficzne nie są tak drogie, zwłaszcza w porównaniu z iPadem. Najtańszy tablet Wacom w USA kosztuje około 200 USD. Poproś kogoś, kogo znasz, o podarowanie go na urodziny lub odpowiednie wakacje. Jeśli znasz wystarczającą liczbę osób, możesz nawet znaleźć jedną za darmo. W zeszłym roku oddałem swój stary Wacom Graphire, kiedy kupiłem nowe Intuos. Ebay pokazuje używane Graphires w różnych cenach; upewnij się, że używane tablety zawierają pióro i mysz.

Zrobiłem także samouczki wideo za pomocą tabletu graficznego i Photoshopa. Nie zdecydowałem, którego oprogramowania do przechwytywania wideo użyć. Jest zbyt wiele dla mnie, polecam jeden.


To niesamowite, że cztery lata zajęło iPadzie przekroczenie tabletów graficznych, ale dla niektórych Air2 jest tak dobry, jak początkowy Wacom, a iPad Pro wydaje się lepszy od innych wysyłanych tabletów.
bmike

4

Odpowiedź na twoje pytanie to oprogramowanie AirPad firmy Avatron. http://avatron.com/apps/air-display Właśnie pobrałem wersję Windows i jak dotąd wydaje się wystarczająco stabilna, choć jestem pewien, że wersja Mac jest jeszcze bardziej solidna, ponieważ wersja Windows wydaje się być względnie Nowy.

To powiedziawszy, jest dość imponujące i robi dokładnie to, co chcesz robić Z WYJĄTKIEM oczywiście, nie ma wrażliwości na dotyk i zawsze będzie trochę opóźnienia (do diabła, tablety graficzne też mają opóźnienie, wierzcie, ale tylko dużo mniej).

Sprawdź to!


„Air Stylus” to aplikacja do wprowadzania danych, ale obecnie nie obsługuje ona systemu Windows.
Matt Connolly,


0

Bardzo późny post, ale może być przydatny dla każdego, kto przeszukuje to później. Astropad to aplikacja, której potrzebujesz, jeśli używasz komputera Mac, jest doskonała.


Witamy w Zapytaj inaczej. Lubimy, aby odpowiedzi były czymś więcej niż tylko jedną linią. Idealnie, chcesz wyjaśnić, dlaczego twoja odpowiedź jest * słuszna. ”Pomaga także w dostarczaniu linków, cytatów i / lub zrzutów ekranu. Zapoznaj się z naszą sekcją pomocy Jak odpowiedzieć na temat pisania dobrych odpowiedzi na pytania
Allan

Użytkownik ma komputer PC, a nie Mac i potrzebuje aplikacji, aby umożliwić wprowadzanie danych z iPada na komputer z systemem Windows.
K7AAY
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.