Budzik iPhone'a czasami nie działa


12

Nie mogę policzyć, jak często zaspałem, ponieważ używam mojego iPhone'a jako mojego głównego budzika. Nie mogę tego odtworzyć, a dzieje się to bez zauważalnej częstotliwości występowania. Oto wszystko, co wiem:

 • Mój iPhone nie jest zepsuty i kilkakrotnie wykonałem pełny reset.
 • Głośność jest wystarczająco głośna. Testuję głośność budzika przed pójściem spać i jest zdecydowanie wystarczająco głośny. Ponadto iPhone leży w odległości 15 cali od mojej głowy.
 • Nie lunatykuję, więc nie mogę wyłączyć budzików w nocy. ;)
 • Przez większość czasu ustawiam trzy lub cztery budziki w odstępach 15 lub 20 minut. Po prostu cieszę się, że mogę spać jeszcze 15 minut - czując.
 • Jak już wspomniałem, awaria nie zawsze występuje. Budzik czasami działa. Pierwszy budzik uruchamia się o 5:30, drugi o 5:45, wstaję i idę do pracy. Ale w 30% do 50% przypadków nie wychodzi, a ja jestem spóźniony do pracy, w złym humorze i naprawdę zestresowany.
 • Kiedy zdaję sobie sprawę, że zaspałem, najpierw spoglądam na mojego iPhone'a. Po jego odblokowaniu widzę, że nadal zaprogramowałem komunikat, że budzik wyświetla się po aktywacji! Jak wstawaj! lub coś. To bardzo dziwne, ponieważ sugeruje, że alarm został aktywowany, ale tylko komunikat jest wyświetlany i nie ma dźwięku.
 • Z iPhonem nie mam żadnych innych problemów (oprócz problemu z synchronizacją dostałem odznakę Tumbleweed). Dźwięk działa dobrze, ustawienia są zawsze stosowane.
 • To nie jest problem z wyświetlaniem wiadomości push. Najpierw założyłem, że może to być wiadomość push z Google+ lub aplikacja wiadomości, której używam, ale usterka występuje również bez wyświetlania wiadomości push.
 • Szukałem rozwiązania w sieci i znalazłem problem, że budziki iPhone'a wyłączają się godzinę później. To nie jest mój problem, ponieważ - jak już powiedziałem - alarm wydaje się włączać, ale bez dźwięku.
 • Nie jestem głuchy

Iphone:

 • iPhone 4 32 GB
 • iOS 4.3.5
 • Bez jailbreaka

Mam nadzieję, że jedno z was ma rozwiązanie tego problemu, ponieważ czułbym się bardzo dziwnie, kupując budzik ze starej szkoły. :) Ale myślę, że muszę, jeśli nie mogę naprawić tej usterki mojego iPhone'a.

Z góry dziękuję.


1
W jakim kraju i strefie czasowej jesteś? W Australii pojawiło się wiele problemów, kiedy czas letni zaczynał się i kończył. Te problemy zdawały się występować tylko w przypadku powtarzających się alarmów, a nie zdarzeń jednorazowych.
Hand-E-Food,

Jestem z Niemiec, strefa czasowa powinna wynosić GMT + 2. Słyszałem o problemach strefy czasowej, w których alarm włączył się z godzinną zwłoką, ale mój alarm wcale się nie włącza.
Exa

Czy istnieje powód, dla którego nadal korzystasz z iOS 4?
hellothere

1
Czy istnieje powód, dla którego nie zauważyłeś, że pytanie zostało wysłane 25 sierpnia 2011 r. ?
Exa

udało mi się to odtworzyć: telefon wibruje przez pół sekundy i wydaje dźwięk tylko przez pół sekundy, zanim pojawi się tylko komunikat. I zwykle nie na tyle, żeby mnie obudzić.

Odpowiedzi:


4

Napisałem dla ciebie procedurę:

 1. Przywróć swój telefon.
 2. Test - jeśli udany, przejdź do ostatniego.
 3. Zabierz swojego iPhone'a do najbliższego sklepu Apple i powiedz mu, co się dzieje.
 4. Przetestuj problem z odnowionym iPhone'em, który dali ci, aby wymienić ten, który działał nieprawidłowo - jeśli zakończy się sukcesem, przejdź do końca.
 5. Ciesz się wrażeniem „jeszcze 15 minut”.

W przeciwnym razie budzik włączy się i śpisz przez niego, ponieważ nie spałeś zbyt długo, grając w WoW, pijąc, kodując, cokolwiek. W końcu przestaje hałasować i pozostawia wiadomość na ekranie. Spróbuj umieścić telefon w poprzek pokoju, więc muszą wstać, aby go wyłączyć. Sprawdź, czy to pomoże. Tak czy inaczej, teraz masz odnowiony iPhone 4.

Proszę wybaczyć ponury charakter tej odpowiedzi. Napisałem to po tym, jak mój alarm nie wyłączył się rano z powodu powiadomienia push.


1
Zaczekaj, więc czy mówisz również, że powiadomienia push mogą spowodować awarię alarmu? Czy masz więcej informacji na ten temat?
Hand-E-Food

Z mojego doświadczenia, a także moich przyjaciół, którzy są również użytkownikami iPhone'a, wspólnie doświadczyliśmy awarii alarmów związanych z powiadomieniami push. Gdzie alarm nie włączy się, a okno dialogowe alarmu nie pojawi się, dopóki na ekranie pozostanie powiadomienie push. Można to powtórzyć, umożliwiając wyświetlenie powiadomienia push przed wyznaczonym czasem alarmu. Nie odrzucaj powiadomienia wypychanego i poczekaj, aż zadzwoni alarm. Teraz odrzuć powiadomienie push, alarm albo zabrzmi teraz, albo w ogóle nie zabrzmi, i wreszcie pojawi się na ekranie.
sholsinger

Zaakceptuję twoją odpowiedź, aby zaznaczyć to pytanie jako odpowiedź. Do tej pory pozbyłem się iPhone'a i kupiłem Lumię 920. Nie mam żadnych problemów z tym telefonem.
Exa

3

Po utworzeniu nowego alarmu nad sekcją pojawi się menu, w którym wybierzesz godzinę. Pamiętaj, aby wybrać opcję „dźwięk”. Możliwe, że twój dźwięk był ustawiony na „wyłączony” dla twojego alarmu. To rozwiązało mój problem.


1
iPhone używa najwyraźniej ostatniego dźwięku alarmu, który został użyty jako domyślny, i może to obejmować „Brak”. Jest to mylące, dlatego zawsze dwukrotnie zaznacz opcję „Dźwięk”.
duozmo

1

Miałem ten sam problem. Przytrzymaj przycisk Home, aż pojawi się Siri, a następnie zwiększ głośność. Jakoś Siri ma swój własny tom. Spróbuj; to nie może zranić.


Ma Siri
hellothere

1

Miałem ten sam problem. Najwyraźniej Apple ma dwa osobne regulatory głośności na iPhonie. Jeden kontroluje normalną głośność (muzyka, gry itp.), A drugi kontroluje dzwonki i alerty. Chociaż czasami są na tym samym ustawieniu, mój dźwięk dzwonka i alarmu został wyłączony, mimo że włączony był zwykły dźwięk.

Aby to naprawić, przeszedłem do Ustawień - Dźwięki i ponownie włączyłem Dzwonek i Głośność alarmu.


0

Więc nie jesteś szalony. Doświadczyłem tego samego. Ten przycisk z boku czasami nie idzie do góry. Po prostu szybko migaj w górę i w dół i zakończ z włączeniem. To powinno wtedy działać. Jeśli tak nie jest, przejdź do Ustawienia → Dźwięk i włącz wszystko i zwiększ głośność.


0

To błąd kalendarza. Doszedłem do wniosku, że tego samego dnia, kiedy mam zaplanowane coś w kalendarzu, alarm się włączy, ale bez dźwięku.


0

Zmień ustawienia aplikacji alarmowej. Istnieje możliwość „powtórzenia”, aby ustawić alarm w razie potrzeby od poniedziałku do niedzieli; wszystko zostało skompaktowane na tej samej stronie.


0

Mam dokładnie taki sam problem z 6 plus.

 • Wiem, jak korzystać z mojego telefonu - w tym głośności - dzięki!
 • Oni odejdą, ale przestaną po pewnym czasie. Jestem głębokim snem.
 • Najwyraźniej, jeśli śpisz przez jeden alarm, komunikat wyświetla się bez dźwięku lub wibracji, a kolejne alarmy nie są odtwarzane. Kropka. Brak komunikatów push, brak awarii operatora.

Tylko usterka programistyczna, której Apple jeszcze nie rozwiązało za pomocą poprawki błędu.0

Tak się stało na moim iPadzie. Pod samym timerem (kółkiem) znajduje się słowo, które wyświetla muzykę lub dźwięk wybrany dla dźwięku timera. Pod twoimi wyborami dźwięku jest opcja „Zatrzymaj odtwarzanie”. Nie wiem, jak to zrobiłem, ale to zostało wybrane przeze mnie. Po prostu przejdź do wybranego dźwięku (powyżej), który chcesz i wybierz ten dźwięk (spowoduje to odznaczenie opcji „Zatrzymaj odtwarzanie”, gdy to zrobisz). Sprawdź także selektor poziomu głośności po prawej stronie, aby upewnić się, że głośność jest włączona lub w górę („dłuższy” przycisk po prawej stronie.) Mam nadzieję, że to pomoże ... :)


0

To samo mi się przydarzyło.

iPhone 6 z systemem iOS 9.1

Obudziłem się późno, słysząc ciche „alarm”. Aby rozwiązać problem, ustawiam nowy na następną minutę. Wibrowałby, ale mimo że poziom głośności był wysoki, dźwięk alarmu był ledwo słyszalny. Próbowałem ponownie po całkowitym usunięciu tego alarmu i utworzeniu nowego. Ta sama rzecz. Zrobiłem twardy reset mojego telefonu i to naprawiło.

Brak podstawowej przyczyny, ale przynajmniej poprawka.


-1

Zapomnij o wszystkich powyższych informacjach. Cały czas mam ten sam problem. Jest to wina iPhone'a, ponieważ po prostu „zacina się”. Zgłoś się do Apple, ponieważ to tylko usterka, a więcej użytkowników musi mieć ten sam problem i myśleć, że mają „posiadany” telefon, albo zapomnieli ustawić alarm.


-1

Prawdopodobnie przypadkowo dzwonek alarmu został ustawiony na „brak”. Mówię ci o moich osobistych doświadczeniach. Wszystko było dobrze z moim nowym iPhonem, a każdej nocy, kiedy rano budzę się, nie budzę brzęczenia i kończę pracę do późna, aż pewnego dnia zdałem sobie sprawę, że bawię się dzwonkami alarmowymi i przypadkowo go ustawiłem ” Żaden". Mam nadzieję, że moja odpowiedź ci pomoże.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.