Czy istnieje maszyna wirtualna z systemem iOS dla systemu Windows?


9

Czy istnieje maszyna wirtualna z systemem iOS dla systemu Windows? Jeśli nie, to czy jest jakiś powód, dla którego nie mógł?


Czy symulator iOS z Xcode nie jest wystarczająco dobry dla twoich potrzeb?
Andrew Larsson,

Nie mam Maca
Mauro F.,

1
Dlaczego potrzebujesz maszyny wirtualnej? Ponieważ komputery nie są wystarczająco mocne, aby emulować urządzenie iOS, jeśli nie masz odpowiedniego środowiska programistycznego, nie będziesz w stanie wiele zrobić. Możesz zwirtualizować OS X, a następnie użyć symulatora dostarczonego z OS X.
JMY1000,

1
Nie możesz mieć maszyny wirtualnej dla systemu IOS w systemie Windows lub OSX, ponieważ system IOS działa na procesorach ARM, a system Windows i OSX na procesorze Intel x86
151019

To nie jest prawie odpowiedź, ale istnieje rozwiązanie. Google iEmu, współpracował z oryginalnym iPhonem i iPadem. Facet niedawno stworzył inną firmę (virtur.al), która została kupiona przez Cisco.
Spotlight

Odpowiedzi:


8

Prosta odpowiedź: nie.

Apple nie zezwala na uruchamianie iOS nigdzie indziej niż na urządzenia iOS (iPhone, iPad, iPod touch) i symulator Xcode. Możesz symulować system OS X w aplikacji VM systemu Windows, a następnie użyć Xcode do symulacji urządzenia z systemem iOS, ale byłoby to naprawdę obciążające na twoim komputerze i naprawdę nie warte wysiłku, ale nie możesz symulować systemu iOS bezpośrednio w systemie Windows z powodu układów scalonych i zapobiegania Apple to.


8
Arrrrrrrrrrrrrghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh dlatego nienawidzę Apple. Mówiąc bardziej spokojnie - czy w ciągu ostatniego roku coś się zmieniło?

2
Jeśli nienawidzisz Apple, nie powinieneś pisać oprogramowania na iOS.
gnasher729,

5
Jest to bardzo naiwna decyzja Apple, aby nie zapewniać programistom możliwości testowania swoich aplikacji pod kątem produktów Apple, co już kosztowało Apple znaczną część rynku. Właśnie dlatego ludzie kochają Androida. Prosty, darmowy i z dużym wsparciem.
Mladen B.,

7
Co z niektórymi z nas, którzy chcą po prostu debugować css dla witryny, którą nasz klient mówi nam, że „nie wyświetla się poprawnie na moim iPhonie, tak jak na Androidzie lub komputerach stacjonarnych”?
Eric
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.