Ten komputer Mac nie może połączyć się z iCloud z powodu problemu z wyskakującym okienkiem MyEmail


13

Właśnie uruchomiłem ponownie komputer Mac. Internet tutaj jest nierówny. Zobaczyłem okienko poniżej. Naprawdę nie obchodzi mnie to, czy mogę połączyć się z iCloud w momencie konkretnego uruchomienia, czy nie. Po prostu nie chcę wyskakujących okienek. Czy jest jakiś sposób, żeby się go na stałe pozbyć? Mam nadzieję, że nie przez wyłączenie iCloud; Jestem pewien, że istniał powód, dla którego go włączyłem; prawdopodobnie pozbyć się gdzieś innego wyskakującego okienka.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Aby to wyjaśnić, nie ma problemu z Twoim adresem e-mail. Pokazuje, że w celu zidentyfikowania problematycznego konta, którym w tym przypadku jest identyfikator Apple ID z powiązanym z nim adresem e-mail.
Ezekiel Elin

Odpowiedzi:


3

Działa tu również odpowiedź Chrisa Haertela na inne pytanie, o czym świadczy wątek dyskusji Apple :

W folderze użytkownika przejdź do ~/Library/Keychains/(przytrzymaj optionklawisz podczas klikania Gomenu w Finderze, aby wyświetlić folder Library).

W tym folderze znajdują się zwykłe pęki kluczy, a także niektóre foldery o potwornie długich nazwach F2555809-AAC0-5CFA-BEF6-57BB56345BIURlub podobnych.

Usunąłem tylko te foldery.

Po ponownym uruchomieniu może być konieczne ponowne zalogowanie się do usługi iCloud, ale trwałe wyskakujące okienko i komunikaty „Wystąpił nieznany błąd” powinny zniknąć na dobre.


2

Miałem do czynienia z tym samym problemem od kilku dni (dość denerwujące). Ostatnią rzeczą, którą próbowałem, było odznaczenie wszystkich usług iCloud, które włączyłem, wylogowanie iCloud i ponowne zalogowanie się. Jak dotąd wydaje się być OK, po prostu spróbuję jeszcze raz, aby zobaczyć, czy komunikat wyskakuje ponownie .

Aby to zrobić, przejdź do ustawień iCloud w Preferencjach systemowych. otworzy to okno ustawień podobne do tego.

Usługi ustawień iCloud

Tam musisz odznaczyć wszystkie wybrane usługi, a następnie przejść do Sign Out

Możesz zostać poproszony o zapisanie kopii swoich danych iCloud, takich jak Kontakty, Kalendarze, Zdjęcia, itp. Możesz odznaczyć usługi, których nie chcesz zapisywać, a następnie po prostu kliknij Continuelub Keepjeśli wybrałeś jakiekolwiek dane do zachowania.

Jeśli chcesz ponownie połączyć się ze swoim kontem użytkownika iCloud (lub nowym), musisz wybrać, Sign Ina następnie postępować zgodnie z żądaniem.


Nie działa dla mnie
Shan Xeeshi,

Czy zamiast tego nie kliknąłbyś szczegółów konta i sprawdził, czy hasło jest rzeczywiście prawidłowe? Następnie wyczyszczenie pęku kluczy ze starych / złych haseł do tego konta wydaje się rozsądne, jeśli błąd będzie się powtarzał. To pozwala uniknąć konieczności wylogowania
bmike

@bike Po otwarciu preferencji iCloud i wpisaniu poprawnego hasła pojawia się komunikat „Wystąpił nieznany błąd”.
Stack Overflown
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.