Podzielony widok więcej niż dwóch okien


19

Czy jest jakiś sprytny hack do osiągnięcia tego, ponieważ niczego nie znalazłem. Mam 27-calowego Maca i wszystko wciąż jest trochę ogromne.

Odpowiedzi:


14

Nie - w bieżącej implementacji pojawiają się dwa okna. Jeden po lewej i jeden po prawej.

Przypuszczam, że przesuwanie się centrum powiadomień można uznać za „trzecie okno”, ale nie można tam umieścić okna aplikacji - to po prostu taca systemowa.

Chciałbym spojrzeć na program taki jak Divvy w Mac App Store, aby dostosować obszar roboczy za pomocą wielu okien sąsiadujących. To nie jest podzielony widok, ale jest o wiele bardziej elastyczny i może wykorzystywać 27-calową przestrzeń wyświetlania w dość szczegółowy sposób.


6

Mogę polecić:

  • Spektakl, który jest bezpłatny, możesz przesuwać i rozszerzać okna na boki i rogi za pomocą skrótów klawiaturowych
  • BetterTouchTool, który jest odpłatny i zawiera przeciąganie do krawędzi, aby dopasować okna do boków lub narożników, a także wiele innych funkcji

Powinien być oznaczony jako najlepsza odpowiedź !!
1020rpz

1
Znalazłem podobne narzędzie o podobnej nazwie, pozwólcie, że dodam jako komentarz do odwołania dla przyszłych użytkowników, BetterSnapTool na apps.apple.com/us/app/bettersnaptool/id417375580?mt=12
computingfreak

5

Mam nadzieję, że coś takiego stanie się standardową funkcją komputera Mac. Podoba mi się funkcja podzielonego ekranu, ale czasami potrzebuję / potrzebuję więcej niż dwóch ekranów. Znalazłem całkiem dobre rozwiązanie w sklepie z aplikacjami, które pozwoli ci podzielić ekran, jedno okno na pół / dwa na ćwiartki lub 4 okna na ćwierć. Nazywa się Magnes. Działa świetnie na OSx Sierra i jest znacznie tańszy niż Divvy. Oto link !


3

Aplikacja, z której teraz korzystam, to Magnet . Jest dostępny na Mac AppStore i działa pięknie. Ma skróty, przyciski graficzne i możesz przeciągać okna na boki ekranu, aby przyciągać je do połowy lub do narożników, aby przyciągać je do ćwiartek.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


2

@Harry w rzeczywistości zapewnia bardzo dobrą rekomendację, nie mówiąc o niej szczegółowo.

Spectacle robi (prawie) dokładnie to, czego szukasz. Nie jest to ściśle podzielony widok, ale umożliwia podział okien między trzy trzecie ekranu za pomocą prostych skrótów:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Ponadto jest darmowy i open source.


Uwielbiam część open source bardziej niż część bezpłatną :) Dziękuję.
Maziyar

1

Ja z przyszłości tutaj; W końcu zdecydowałem się na Magnes

Ma ładne logiczne skróty do przyciągania okien do ćwiartek, połówek i jednej trzeciej ekranu oraz obsługuje przeciąganie do krawędzi ekranu, jak w Windows. Z łatwością warte dla mnie 1,09 €.

zrzut ekranu


0

Moom

To mój ulubiony ... Próbowałem sporo i zapłaciłem za nie.

w oknie jest szybkie menu

wprowadź opis zdjęcia tutaj

możesz podzielić na bloki, które można konfigurować

wprowadź opis zdjęcia tutaj

i może być wyzwalany podczas przełączania wyświetlaczy

wprowadź opis zdjęcia tutaj

to jest ekran pomocy ....

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Witaj w Ask Different :) Czy możesz edytować post, tak aby zawierał link do strony głównej aplikacji / link do App Store?
Nimesh Neema
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.