Notes ma Google Notes. Ale Google nie ma takiej usługi. Gdzie są przechowywane?


19

Jeśli przejdziesz do Preferencji systemowych -> Konta internetowe i dodasz konto Google, zobaczysz, że Google ma Notatki. Jeśli otworzysz program Notes (aplikacja OS X), w jakiś sposób pobierze on notatki, które umieściłem dawno temu na innym komputerze Mac. Tak więc jestem pewien, że te notatki nie są przechowywane lokalnie. Nie tylko widzę stare notatki, ale mogę także dodawać nowe notatki do Google Notes.

Google miał usługę Notatnik, ale dawno temu została przerwana, a istniejące notatki zostały zaimportowane do Dokumentów Google. Ale nie mogę znaleźć notatek, które widzę w Notatkach w Dokumentach Google.

Więc gdzie są przechowywane i Google Uwagi Uwagi robi notatek z? Czy to dlatego, że Google przerwał interfejs WWW usługi Notebook, ale jakoś nadal zapewnia interfejs dla Apple? Czy mogę uzyskać dostęp do notatek zapisanych w Google Notes w Notes poza aplikacją Notes , na przykład w przeglądarce internetowej?

Odpowiedzi:


35

Notatki utworzone w OS X można znaleźć w Gmailu pod etykietą „ Notatki ”. Jeśli utworzysz folder z [nazwa] w aplikacji OS X Notes, notatki zostaną zsynchronizowane z wydzieloną etykietą Google Inbox „ Notes / name ”.


2
Znalazłem to. Zastanawiam się, dlaczego wcześniej tego nie widziałem.
Cholerne warzywa,

Taki dziwny pomysł.
Igor G.

Google zamknął Inbox, więc nie jest to już opcja.
Sterling Archer

1
@SterlingArcher Możesz to zobaczyć w Gmailu pod etykietą Notes.
Mani

W przypadku tego konta etykieta była całkowicie pusta. Powinienem wspomnieć, że było to konto G Suite.
Sterling Archer

-1

Po włączeniu synchronizacji notatki są zapisywane jako „ Wysłane wiadomości e-mail ” w Gmailu. Czasami może to być bardzo denerwujące, ponieważ nowy wysłany e-mail jest tworzony za każdym razem, gdy modyfikujesz poprzednią notatkę. Włączyłem raz, ale teraz pozbyłem się tej opcji synchronizacji.


Nie, nie mogę znaleźć notatek w Wersjach roboczych. Moje wersje robocze Gmaila są puste.
Cholerne warzywa

Przepraszamy, wypróbuj „wysłane e-maile”. Mam tam notatki
mgiordi

Nie, nie widzę ich również w Wysłanych. Umieściłem dziwną frazę w Notatkach i szukałem tej frazy w Gmailu, Keep, Dokumentach Google, ale nie było rezultatu.
Cholerne warzywa

-1

Musisz utworzyć nowy folder w Google w aplikacji Notatki, w przeciwnym razie nie znajdziesz pakietu ani niczego w swojej skrzynce odbiorczej Google.


Czy możesz nieco rozszerzyć swoją odpowiedź, aby wyjaśnić, jakie jest rozwiązanie.
Tony Williams
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.