Jak mogę „naprawić” uszkodzone aplikacje?


2

Niedawno próbowałem otworzyć aplikację App Store iFlicks i otrzymał następujący komunikat o błędzie.

error message

Niestety ta aplikacja została usunięta z App Store, więc nie mogę jej ponownie pobrać. Wróciłem przez mój Time Machine, przywracając różne wersje z różnych lat, ale wszystkie dostarczają tę samą wiadomość.

Moje pytanie, czy ktokolwiek napotkał ten problem, a jeśli tak, to w jaki sposób naprawiłeś aplikację? Co więcej, jak można to naprawić, jeśli aplikacja została usunięta z App Store?


Czy ostatnio zmieniłeś wersje systemu operacyjnego?
JMY1000

Nie, nadal używam systemu OS X Snow Leopard (jeden z powodów, dla których nie mogę dokonać aktualizacji do iFlicks 2). Ostatni raz ta aplikacja działała w październiku. Od tego czasu aplikacja nie została zaktualizowana i nic się nie zmieniło na moim komputerze.
Ghost Koi

Czy próbowałeś utworzyć zewnętrzny wolumin i wykonać pełne przywrócenie go z tej wersji maszyny czasu?
JMY1000

Odpowiedzi:1

Aktualizacja systemu Snow Leopard powinna rozwiązać problem. Problem dotyczy wygasłych certyfikatów bezpieczeństwa w App Store. To był duży problem kilka miesięcy temu. Zazwyczaj ludzie mogą po prostu usunąć i ponownie pobrać aplikację ... W twoim przypadku, ponieważ nie jest to możliwe, zainstaluj najnowszą poprawkę dla systemu Snow Leopard i to powinno rozwiązać problem.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.